مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان: مقابل سیاه جامگان محکوم به برد هستیم

دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و سیاه جامگان مشهد از هفته دهم لیگ برتر باشگاههای ایران ، ساعت 17 روزسه شنبه در ورزشگاه 50 هزار نفری غدیر اهواز شروع خواهد شد.
کورش بختیاری زاده بعدازظهر دوشنبه در نشست خبری قبل از بازی افزود: به دلیل اینکه در انتهای جدول قرار داریم همه تلاش خودرا به کار خواهیم گرفت تا سه امتیاز این بازی را بدست آوریم.
وی اضافه کرد: با توجه به اینکه حریف تیم خوبی است و دارای خط حمله جانداری است ولی ما مصصم هستیم که این تیم را شکست داده و سه امتیاز این بازی را به حساب خود واریز کنیم.
بختیاری زاده با اشاره به این که بازی ساده ای مقابل تیم سیاه جامگان مشهد نداریم اما ما با شناختی که ازاین تیم داریم روی راههای شکست این تیم کار کرده ایم.
وی گفت: یکی از دلایل شکست های تیم فولاد خوزستان در بازی های گذشته ناشی از ضعف عملکرد کادرفنی است به همین دلیل در تلاش هستیم که این مساله برطرف شود.
مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به تغییر تاکتیک در تیم فولاد از بازی گذشته اشاره کرد و گفت: در بازی گذشته این تغییر اگرچه از لحاظ نتیجه جواب نداد ولی از بابت کادرفنی ثمر بخش بود به همین خاطر آن را پیگیری خواهیم کرد.
وی در ادامه اظهار کرد: برای بازی فردا بازیکن محروم نداریم اما مهرداد جماعتی و حسین مالکی را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم.
بختیاری زاده در این نشست گفت : اسکوچیچ به دلیل سرماخوردگی نتوانست در این مصاحبه شرکت کند.
به گزارش ایرنا تیم فوتبال سیاه جامگان به دلیل آن که ساعت 19 وارد اهواز می شود لذا سرمربی این تیم نتوانست در این نشست که ساعت 15 برگزار شد شرکت کند.
7160/6065

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.