مراسم افتتاحیه با حضور سفیر ایران در اردن برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر، این مسابقات از ۲ تا ۶ آبان ماه با حضور ۱۱۹ ورزشکار در بخش مردان پیگیری می شود و امروز در اولین دور مسابقات تعدادی از نمایندگان ایران در رقابتهای انفرادی مرحله گروهی حضور یافتند که هم اکنون نیز در حال جریان است.

مراسم افتتاحیه این مسابقات نیز شب گذشته با حضور مجتبی فردوسی پور، سفیر جمهوری اسلامی ایران در اردن، برگزار شد و ملی پوشان در شب تاسوعای حسینی نیز در مراسم عزاداری که به همین مناسبت در سفارت ایران در اردن برپا شده بود، حضور یافتند.

تیم ملی با ترکیب حسن جانفشان (آذربایجان غربی)، مهدی معصومی، مهدی هاتفی(یزد)، حمیدرضا شیخ‌زاده(خوزستان)، مهران وصلتی، علی یزدی، حسین جعفری(تهران)، فریدون کامرانی(لرستان)، سیدمحمود حسینی، حمدرضا ارشادی‌فر (خراسان رضوی)، علی رنجبر، حمید رضایی(اصفهان)، سیدکاظم برونجانی(فارس) با هدایت مهدی آرمندنیا(سرمربی) و محمد کفشدار حسینی(مربی) عازم این مسابقات شده اند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده مسعود حمیدی است.

رقابتهای قهرمانی ۲۰۱۵ آسیا از ۲ تا ۶ آبان ماه به میزبانی شهر امان، پایتخت کشور اردن برگزار خواهد شد و با توجه به حضور تیم های برتر آسیایی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و امتیازات کسب شده در رنکنیگ بین المللی و کسب سهمیه پارالمپیک ریو موثر است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.