مدیر کل بازرسی خوزستان:از آمارزدگی در ارائه عملکرد سامانه حفاظت اراضی کشاورزی پرهیز شود

به گزارش ایرنا غلامحسین کرمی چهارشنبه در آیین راه اندازی سامانه 131 ارتباط مردمی حفاظت اراضی کشاورزی در سرسرای اداری سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در اهواز اظهار کرد: در زمان ارائه عملکرد در پایان هر ماه، نباید به ارائه آمار و ارقام بپردازیم بلکه بازخورد و خروجی کار را باید در نظر بگیریم.
وی افزود: این سامانه نباید منبعی برای ارائه آمار باشد چون آمار به صورت یک ابزار محسوب می شود اما هدف نیست.
کرمی ادامه داد: ارائه آمار با در نظر گرفتن آن به صورت یک هدف، آفت و آسیب برای سازمان و مردم است.
مدیر کل بازرسی خوزستان تصریح کرد: نیروهای فعال در این سامانه باید گزارش های مردمی را به موقع و به صورت مستمر پیگیری کنند در غیر این صورت نا امیدی در مردم به وجود می آید.
وی اظهار کرد: سامانه باید به صورت روشن، مختصر و جامع برای نیروهای سازمان تعریف شود و سپس اطلاع رسانی برای مردم صورت گیرد در غیر این صورت با مشکل مواجه می شویم.
کرمی خاطرنشان کرد: نیروهای فعال باید همواره به دنبال روش و ابزارهای جدید باشند و دچار روزمرگی نشوند.
مدیر کل بازرسی خوزستان با اشاره به اینکه با راه اندازی سامانه مسئولیت ما سنگین تر شده است ادامه داد: از ابزارهای جدید نظارتی استقبال و حمایت می کنیم.
وی گفت: زمین به عنوان جواهری به ویژه در خوزستان در اختیار ما قرار دارد که باید توجه خاصی به آن داشته باشیم.
سامانه 131 ارتباط مردمی حفاظت اراضی کشاورزی با حضور جمعی از مسئولان استانی و تقی ایروانی، مشاور انتظامی سازمان امور اراضی کشور در سرسرای اداری سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در اهواز راه اندازی شد.
این سامانه آماده دریافت گزارش های مردمی درباره موضوع هایی از جمله تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تفکیک و خرد کردن زمین های کشاورزی و ارائه مشاوره در مسائل امور اراضی است.
3004/6064

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.