مجوز ایرلاین پیام به بخش خصوصی واگذار می‌شود

به گزارش خبرگزاری برنا از استان البرز، مجتبی شمسی نژاد اظهارکرد: پیش از این پروازهای باری به صورت روزانه از این فرودگاه به مقاصد مختلف انجام و خدمات بار هوایی در منطقه و کشور از طریق پیام انجام می شده است.

وی در ادامه افزود: با توجه به رویکرد جدید منطقه‌ ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام بر احیای مجدد این پروازها و از سوی دیگر به دلیل وجود زیر ساخت های مناسب در این بخش، بنا داریم تا بار دیگر این ایرلاین در فرودگاه پیام راه اندازی و فعالیت خود را از سر گیرد.

شمسی نژاد  افزود: این در حالی است که هم اکنون سه فروند هواپیما در این فرودگاه وجود دارد که با نوسازی، قابلیت انجام پروازهای مجدد را دارند.

وی  تصریح کرد: به همین منظور طی فراخوانی که  اعلام شده بناداریم با مشارکت بخش خصوصی بار دیگر  شاهد از سرگیری مجدد این ایرلاین در فرودگاه بین المللی  باشیم.

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی، فرودگاه بین المللی پیام  با بیان اینکه به دنبال اعلام این فراخوان و جذب سرمایه گذار جدید بار دیگر ایرلاین پیام فعال و این فرودگاه به ماموریت اصلی خود در حوزه بار هوایی خواهد پرداخت، افزود: هم اکنون از فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام  برای اهدافی چون ترانزیت باربری، حمل و نقل تجاری و پست کالا در کار گسترش صنایع ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور استفاده می‌شود.

وی وجود چندین مرکز آموزش هوانوردی آموزش خلبانی، بعنوان بزرگ‌ترین مرکز آموزش خلبانی از دیگر پتانسیل های این منطقه دانست و گفت: از دیگر  ظرفیت های این فرودگاه می‌توان به باند ۴کیلومتری برای نشست و برخاست پهن پیکرترین  هواپیما ها، روشنایی باند و تجهیزات بارگیری و تخلیه بار و ترمینال مسافری استاندارد و… است.

علاقمند جهت کسب اطلاعا‌ت بیشتر درباره فراخوان منتشره به آدرس: https://b2n.ir/m76317 و یا با شماره ۰۲۶۳۳۲۶۶۱۸۸ تماس حاصل نمایند.

انهای پیام

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف