لیگ برتر فوتبال؛ تساوی شاگردان دایی برابر تیم 10 نفره سایپا

به گزارش ایرنا، در ادامه هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های فوتبال صبای قم و سایپای تهران ساعت 15 و 30 دقیقه امروز (سه شنبه) در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف هم رفتند.
قضاوت این دیدار را مهدی مرجانزاده با کمک های حمزه علی سلیمی، امیر آشور ماهانی و امید سعیدفر بر عهده داشت.
دو تیم در حالی به مصاف هم می رفتند که مجید جلالی قصد داشت پس از دو شکست پیاپی با برتری مقابل صبا، تیم اش را از قرار گرفتن در آستانه بحران خارج کند. در طرف مقابل نیز علی دایی که طی هفته های گذشته نتایج نسبتا خوبی با صبا گرفته و این تیم را با 14 امتیاز به رتبه پنجم جدول رسانده، به دنبال کسب 3 امتیاز این دیدار و رساندن صبا به رتبه سوم جدول بود.
مجید جلالی در این دیدار از رادکو دوجکوویچ، محمد اسماعیل بیگی، وحید محمدزاده، ابراهیم شکوری، روزبه شاه علی دوست، مجید ایوبی، مهدی ترابی، مسعود ابراهیم زاده(69 – علی زینالی)، جواد نکونام، غلامرضا رضایی و رضا نوروزی ( 77 _ علی قلی زاده) استفاده کرد.
علی دایی نیز در این مسابقه، حامد لک، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، مسعود حق جو، محمدامین آرام طبع، فرشید باقری، سامان آقا زمانی (60- سید مهدی حسینی)، ابوالفضل ابراهیمی، جلال الدین علی محمدی، محمد اوسانی(56 – عبدالکریم اسلامی) و محمد قاضی را به میدان فرستاد.
در نیمه نخست این دیدار، سایپا بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت ولی نتوانست از موقعیت هایش استفاده کند و در نهایت نیمه نخست این مسابقه با تساوی بدون گل پایان یافت.
نیمه دوم این دیدار در حالی بدون گل ادامه داشت که در دقیقه 74 وحید محمد زاده که در دقیقه 36 از داور کارت زرد گرفته بود، با خطا بر روی بازیکن صبا، دومین کارت زرد خود را دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا شاگردان مجید جلالی، 15 دقیقه باقی مانده را 10 نفره دنبال کنند.
شاگردان علی دایی به رغم 10 نفره شدن تیم حریف در 15 دقیقه پایانی، نتوانستند کاری از پیش ببرند و در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.
با این نتیجه، صبای قم با ذوب آهن 15 امتیازی که مقابل تراکتورسازی شکست خورده بود، هم امتیاز شد و به خاطر تفاضل گل کمتر در رتبه پنجم جدول ایستاد.
سایپا نیز با کسب یک امتیاز این دیدار، 14 امتیازی شد و در رتبه نهم قرار گرفت.
ورزشی(2)**9140**1379

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.