لیاقت صدرنشینی را داریم/ در دربی تهاجمی بازی خواهیم کرد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، امید ابراهیمی درباره فحاشی‌های صورت گرفته نسبت به وی در دیدار برابر سپاهان گفت: من چهار سال برای سپاهان بازی کردم و زحمت کشیدم و در طی این مدت نیز هیچ مشکلی با هواداران، مسئولان و دیگر اعضای تیم نداشته و ندارم. اکنون نیز ترجیح می‌دهم در مورد افرادی که نسبت به من بی‌احترامی کردن واکنشی نشان ندهم تا خودشان متوجه کارشان شوند.

هافبک استقلال در آستانه دیدار روز جمعه برابر پرسپولیس با اعلام این موضوع که روحیه استقلالی‌ها بسیار بالا است، اظهار کرد: ما اکنون صدر جدول هستیم و از ابتدای لیگ نمایش‌های خوبی داشتیم و مطمئنا لیاقت این صدر نشینی را داریم. بچه‌ها و کادر فنی ما یک دل هستند و همگی برای رسیدن به این موفقیت تلاش کرده‌ایم. از نظر روحی و روانی در وضعیت بسیار خوبی هستیم و در این بازی نیز می‌خواهیم روزهای خوب‌مان را ادامه دهیم.

وی با تاکید بر این موضوع که هرگز نمی‌شود نتیجه دربی را پیش از بازی حدس زد، بیان کرد: این دیدار حساسیت خاص خود را دارد و ما مطمئنا از نظر روانی از حریف‌مان قوی‌تر هستیم اما نمی‌توان گفت در این دیدار تیمی از پیش برنده است. تیم ما روحیه فوق العاده بالایی دارد و باید با جنگیدن و تلاش کردن تا لحظه آخر به دنبال کسب سه امتیاز و شادی هواداران باشیم. کادر فنی ما برای این دیدار به مانند دیگر بازی‌ها برنامه ویژه‌ای دارد و مطمئنا با اجرای این برنامه‌ها می‌توانیم به خواسته خودمان برسیم.

ابراهیمی با بیان این نکته که دربی ۸۱ تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی خواهد بود، تصریح کرد: خداوند هادی را که از با اخلاق‌ترین بازیکنان فوتبال ما بود رحمت کند. امیدوارم به حرمت هادی نوروزی هواداران دو تیم نسبت به یک دیگر بی احترامی نداشته باشند و همگی از یک دیدار جذاب لذت ببرند.

هافبک ملی‌پوش استقلال در پاسخ به این سوال که آیا با حضور جوانان در چنین بازی بزرگی مسئولیت بازیکنان بزرگ استقلال سنگین ترخواهد شد، گفت: جوانان ما بازیکنان با تجربه و میدان دیده‌ای هستند و همگی در رده‌های ملی مختلف تیم ملی حضور داشته‌اند. کریمی، برزای، چشمی و اسماعیلی از اعضای تیم ملی امید هستند. همگی این بازیکنان انرژی و شادابی زیادی به تیم ما تزریق کرده‌اند و با تلاشی که در تمرینات انجام می‌دهند شایستگی خود را به کادر فنی انجام داده اند. در روز جمعه هر یازده بازیکنی که برای استقلال به میدان می روند مسئولیت سنگینی دارند و باید همه با هم برای موفقیت تیم تلاش کنیم.

این بازیکن با اعلام اینکه برای کسب هر سه امتیاز پا به این مسابقه خواهند گذاشت، ادامه داد: دربی مانند تمام بازی‌ها سه امتیاز دارد اما مطمئنا تاثیرات این سه امتیاز بسیار زیاد است و نتیجه این بازی بر روحیه بازیکنان بسیار بالا خواهد بود. آقای مظلومی مربی شجاعی است و تیم را برای کسب پیروزی وارد زمین خواهد کرد. ما در این دیدار تنها به دنبال سه امتیاز هستیم و برای حداقل امتیاز وارد زمین نخواهیم شد زیرا هواداران از ما چنین انتظاری دارند و من به آنها قول می دهم تمام بازیکنان یکدل برای برآورده کردن انتظار آنان روز جمعه تلاش می کنند.

ابراهیمی در پایان با تاکید بر اینکه استقلالی‌ها تنها برای سه امتیاز به میدان می‌روند، اضافه کرد: دربی‌های فصل گذشته برای لیگ چهاردهم بود و به این فصل ربطی ندارد. در این فصل پرسپولیس در میانه جدول قرار دارد و ما در فرم خوب خودمان صدر نشین هستیم. بنابر این فکر می‌کنم پرسپولیسی ها از اینکه برابر تیم صدرنشین لیگ قرار می‌گیرند خواهند ترسید.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.