قطعات تازه دفتر موسیقی صداوسیما/ «پلاک و سمفونی نور» منتشر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، آهنگ های “سو» (آب) با شعر قدرت حسین پور، “تبریزین کوچه لری» با شعری از مدینه گل گون و “مادرم» با شعر علیرضا بهرامی و با خوانندگی و آهنگسازی آیتام عباسی مهر از جمله آهنگ هایی هستند که به تازگی از سوی دفتر موسیقی و سرود صداوسیما تولید شده است.

همچنین قطعات “ایران قلب زمین» با آهنگسازی و تنظیم مجید رضازاده، شعر طهمورث شیر محمد و صدای سامان عبدالله زاده، “پلاک و سمفونی نور» با آهنگسازی، تنظیم، شعر و صدای امیر پارسای مجد و آهنگ “به تو دل سپردم» با آهنگسازی و تنظیم بهنام پهلوانی نژاد، شعر پیام آبی، صدای رسول رضایی از دیگر تولیدات جدید دفتر موسیقی و سرود صداوسیما است.

آهنگ “چشم به راه» با آهنگسازی، تنظیم و صدای سام اسدی، شعر امیر خشایار جوادی و آهنگ “بوی طرب» با آهنگسازی و تنظیم مجید شرقی با مضامین مختلف ایثار، انتظار و تحکیم خانواده از دیگر تازه های دفتر موسیقی و سرود صداوسیما است که برای بهره برداری و پخش به شبکه های مختلف رسانه ملی ارسال شده است.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.