«فصل نرگس» بازیگر انتخاب می‌کند

به گزارش خبرگزاری مهر، صباغ سرشت درباره ویژگی های این اثر می گوید: “فصل نرگس» روايتي شهری محسوب مي شود كه با نقش های متعدد و متنوع و تکثر و تعدد لوکیشن، داستاني جذاب و پركشش را از جنوبی ترین نقطه شهر تا شمالی ترین نقطه تهران روايت مي كند.

این تهیه کننده که پیشتر به عنوان بازیگر، مجری طرح، مدير توليد و دستیار کارگردان و برنامه‌ریز در سینمای ایران فعالیت داشته است درباره فیلمنامه “فصل نرگس» می گوید: ويژگي فیلمنامه این اثر براي من شكل روايي متفاوت آن است. فيلمنامه سه قصه تو در تو را روايت مي كند و هر قصه جذابيت هاي خود را دارد در عين حال تاثيرات خود را روي قصه بعدي هم مي گذارد و روايتي متفاوت را شكل مي دهد كه قطعا پر مخاطب هم خواهد بود.

نگار آذربایجانی نويسنده و کارگردان “آیینه های رو برو» فیلمنامه اثر جدیدش را با عنوان قبلی “فصل اطلسي» به نگارش درآورد اما چون ساخت این اثر به فصل پاییز موکول شد و گل اطلسی در تابستان می روید، به “فصل نرگس» تغییر نام داد.

این کارگردان درباره داستان فیلم تازه اش اینگونه نوشته است: “فصل نرگس» روایت آدم های معمولی است که در وانفسای امروز و در جهانی که میل به خودشیفتگی و خودمحوری دارد، شفافیت روح و ذهنشان را از دست نداده اند و مفهوم احساس خوشی ناشی از انسانیت و نوع دوستی را به درستی درک می کنند. “فصل نرگس» در جزییات خود داستان عشق است و دوستی با هم نوع، اما در تعریف کلی تر هویت انسان ها را به چالش می کشد و اهمیت احترام به نفس زندگی را به مخاطب یادآوری می کند.

این فیلم در مرحله پیش تولید قرار دارد و گروه سازنده آن مشغول انتخاب بازیگران و عوامل پشت دوربین هستند و قرار است چند چهره جديد هم در این فیلم به سینمای ایران معرفی شوند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.