فرکی: رفتار تماشاگران سپاهان جای تاسف دارد/ آنها حرفه‌ای نیستند

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی درباره شرایط تیم سپاهان و شعار هواداران این تیم علیه وی در بازی با استقلال، اظهار کرد: ما در این مدت مشکلاتی که داشتیم بر هیچکس پوشیده نیست و شرایط طوری رقم خورده که بر خلاف همه جای دنیا، با دو باخت نسبت به تیمهای دیگر چنین هزینه ای را روی سرمربی خودشان وارد کرده اند.

وی افزود: ما این فصل را با ۱۸ بازیکن شروع کردیم ولی پریرا، پادوانی، حاج صفی و نویدکیا را در ادامه از دست دادیم. متاسفانه مشکلات ما را هیچ تیمی نداشته است. ما روی این بازیکنان حساب کرده بودیم. در پنج هفته اول، ۱۳ امتیاز گرفتیم ولی هیچکس از ما تشکر نکرد اما وقتی از پنج بازی دوم سه امتیاز گرفتیم، توهینها شروع شد.

سرمربی سپاهان با اشاره به دیگر مشکلات تیمش، خاطرنشان کرد: غفوری دو مقطع به تیم ملی رفته و برگشته و برای ما بازی نکرده است. مهدی شریفی هم که بحث انتقالش به تیمهای اروپایی مطرح بود که صحیح نبود. او حتی دو بار هم به تهران آمد تا برای ویزای تیم ملی اقدام کند و به دوبی رفت ولی حتی به تیم ملی هم دعوت نشد.

وی تصریح کرد: فکر می کردم بعضی هواداران سپاهان حرفه ای هستند ولی می بینم تنها چیزی که به آن توجه ندارند، بحث حرفه ای است. الان در این شرایط به بازیکنان جوان میدان داده ام ولی تحمل این آقایان زیاد نیست و انتظار بالایی از تیم دارند. آنها در شرایطی که نیاز به حمایت داریم، ساز مخالف می زنند. از هواداران واقعی و مردم اصفهان که عاشق سپاهان هستند و بی احترامی نمی کنند، تشکر می کنم.

فرکی افزود: این بی فرهنگی و بی اخلاقی دارد از نوع بدش رخ می دهد. بوده اند بازیکنانی که با سپاهان قهرمان شده اند ولی وقتی با این تیم بازی می کنند مورد توهین قرار می گیرند که این واقعا جای تاسف دارد.

سرمربی سپاهان درباره اینکه به محرم نویدکیا بعد از چندهفته بازی داده است و با این کار به خودش ضربه زده است، گفت: از نیامدن محرم به نوبه خودش تیم ما لطمه دید. من با محرم صحبت کردم. او گفت که کما بیش تمرین داشتم. ما هم او را تحت اختیار مربی بدنساز قرار دادیم.

فرکی که روی خط برنامه نود آمده بود، درباره اینکه محرم جواب تلفنش را نداده بود، تاکید کرد: دنبال تلافی کردن نیستیم و یا اینکه بخواهیم اعمال قدرت کنیم. محرم یکی از بهترین بازیکنان است. برای تمام بازیکنانم احترام قائلم. محرم به خودش کم لطفی کرد. اگر در این مدت می‌آمد، آماده تر بود. ما الان شرایطی داریم که می خواهیم هرچه سریعتر از سرمایه هایمان استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه مورد حمایت باشگاه قرار دارد، خاطرنشان کرد: با همه مشکلات و کمبودها به تیم سپاهان امیدوارم. تیمهای مدعی قهرمانی فصل گذشته هنوز پایین تر از ما هستند. اینکه بعضی هواداران دنبال چه هستند، برایم جای سئوال دارد. شکست و پیروزی به ما می آموزد که چه کسی دوست است و چه کسی دشمن.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.