فرمانده پلیس راه :تصادف های جاده ای فارس 14کشته و مصدوم برجای نهاد

به گزارش دریافتی یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ کسری سیروسی افزود: بر اثر برخوردو یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در محور شهر ‘دبیران’ از توابع شهرستان ‘زرین دشت’ به سمت روستای ‘دهنو’ آن شهرستان، راننده و سرنشین خودروسواری پراید در دم فوت کردند.
وی گفت : همچنین طی مدت یاد شده در ‘فراشبند’ نیز یک دستگاه پژو پارس با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد که در این حادثه منجر به فوت راننده پژو پارس و راکب موتورسیکلت شد.
فرمانده پلیس راه شمال استان فارس ادامه داد: در تصادف دیگری در شهرستان ‘پاسارگاد’ یک دستگاه خودروی پراید که از ‘سعادت شهر’ به طرف شهرستان ‘ارسنجان’ در حرکت بوده با یک دستگاه موتورسیکلت برخودر که این حادثه نیز منجر به جان راکب موتورسیکلت شد.
سرهنگ ‘سیروسی’ اظهار کرد: در شهرستان ‘قیر’ استان فارس نیز یک دستگاه خودرو وانت نیسان با یک دستگاه موتورسیکلت برخورد و در این تصادف راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داد.
وی اضافه کرد: طی زمان یاد شده بر اثر برخوردو یکدستگاه پژو 206 با چهارنفر سرنشین با یکدستگاه وانت نیسان در شهرستان ‘نورآباد’ راننده نیسان فوت و دو نفر از سرنشینان خودرو پژو 206 مجرح و به بیمارستان منتقل شدند.
فرمانده پلیس راه شمال استان فارس گفت: در حادثه دیگری در شهرستان ‘فسا بر اثر برخوردو یک دستگاه کامیونت ‘ایسوزو’ با یک عابر پیاده، عابر پیاده جان خود را از دست داد.
سرهنگ ‘سیروسی’ افزود: در شهرستان ‘اقلید’ نیز یکدستگاه کامیون کشنده ولوو با یک دستگاه خودرو پیکان با پنج نفر سرنشین تصادف کرد که این حادثه منجر به فوت دو نفر از سرنشینان خودرو سواری پیکان و مصدومیت سه نفر دیگر از آنها شد.
وی گفت: بر اثر برخوردو یک دستگاه موتورسیکلت با دیک دستگاه خودرو سواری پراید در اطراف شهرستان ‘کوار’ راکب موتورسیکلت بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. ک/1
5054

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.