فرماندارگناوه: عملکرد دستگاه های اجرایی ارزیابی می شود

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری گناوه عبدالنبی یوسفی سه شنبه در نشست ارایه گزارش عملکرد روسای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کتابخانه های عمومی این شهرستان افزود: هدف از ارائه گزارش مدیران، بررسی عملکرد، برنامه ها و اهداف دستگاه های اجرایی مربوطه است.
وی گفت: ایجاد هماهنگی و هم افزایی در میان اداره ها برای انجام بهتر برنامه ها از دیگر اهداف این نشست هاست.
فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: در دیدارهای بعدی با مدیران ، میزان تحقق اهداف پیش بینی شده نیز بررسی می شود.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گناوه هم با بیان اینکه توسعه، عمران و آبادانی روستاها هدف اصلی بنیاداست، گفت: اجرای پروژه های متعدد در روستاهای این شهرستان با اعتبار 47 میلیارد ریال از اقدامات این اداره در سال گذشته بوده است.
علی افرند اجرای طرح هادی در 32 روستا، احداث 4 چمن مصنوعی، خیابان سازی و اجرای آسفالت معابر روستاها، پرداخت 118 فقره وام بهسازی منازل روستایی و احداث 118واحد مسکن مهر در بندر ریگ را از دیگر اقدام های بنیادمسکن در سال گذشته عنوان کرد.
وی از شروع عملیات احداث 7 زمین چمن مصنوعی و 34 بوستان امید در روستاهای شهرستان خبر داد و گفت: به بخشداری ها و دهیاری های شهرستان اعلام شده در هر روستایی از شهرستان که زیرسازی معابر آماده شود ،آسفالت رایگان انجام خواهیم داد.
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی گناوه بیان کرد: در این راستا عملیات آسفالت 9 کیلومتر از معابر روستایی در دستور کار قرار گرفته است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی گناوه نیز در این نشست از برنامه جدی این اداره جهت افزایش سرانه مطالعه و برگزاری نشست های نقد و بررسی کتاب در سطح شهرستان خبر داد.
صادق خدری افزود: آشتی مردم با کتاب و افزایش سرانه مطالعه مردم هدف ما است و در این راستا امسال نسبت به برگزاری 10دوره مسابقه کتابخوانی و برپایی چهار نمایشگاه کتاب در سطح شهرستان اقدام خواهیم کرد.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.ک/1
6164/1656

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.