فرماندارپیشوا: آگاه سازی مهمترین ابزار موفقیت در پدافند غیرعامل است

عباس ملکوتی خواه روز چهارشنبه در جلسه تبیین اهداف پدافند غیر عامل با بیان اینکه پدافند غیر عامل یکی از راه کارهای اساسی و مهم در مقابله، پیشگیری و خنثی کردن توطئه ها و اهداف شوم دشمنان است تاکید کرد: برای دست یابی به اهداف پدافند غیرعامل باید آحاد مردم با مؤلفه های پدافند غیرعامل آشنا شوند.
وی افزود: پدافند غیرعامل بدون بهره گیری از توان و ظرفیت مردمی به نتیجه مطلوب نرسیده و نمی تواند اهداف از پیش طراحی شده را محقق کند.
ملکوتی خواه اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب دشمنی خود را با راه های مختلف به اثبات رسانده و امروز با تغییر شیوه و راهبرد خود به دنبال استحاله فرهنگی و تأثیر شدید بر افکار عمومی مردم است.
وی گفت: تمامی مسوولین و مردم وظیفه دارند تا با تکیه بر باورهای اسلامی به عنوان پدافند غیر عامل این توطئه ها را پیش بینی و از تحقق آن ها جلوگیری کنند.
فرماندار پیشوا گفت: پدافند غیرعامل، پایش تهدیدات دشمن و ارائه راهکارهای مقابله با آن است و مسوولین دستگاه ها باید با ارزیابی عملکرد خود در هفته پدافند غیرعامل و شناسایی نقاط ضعف و قوت، برنامه ریزی های موثرتری را جهت مقابله با جنگ نرم دشمنان انجام دهند.
رئیس شورای پدافند غیرعامل شهرستان پیشوا گفت: پدافند غیرعامل با هدف مصونیت بخشی کشور در تمامی حوزه ها در مقابله با تهدیدات، از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در راستای ترویج آن، فرهنگ سازی صورت بگیرد تا به این مهم نه تنها در یک هفته که در تمام طول سال توجه شود.
تهرام/7254 / 6139

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.