فرصت برای جبران امتیازات از دست رفته زیاد است

به گزارش خبرنگار، تعارف اسداللهی شامگاه سه شنبه در جلسه فنی تیم فوتبال شهرداری اردبیل اضافه کرد: با توجه به شرایط ایجاد شده مطئمن هستم که تیم شهرداری در روزهای آینده می تواند به رتبه های بالا برسد.

وی بدین لحاظ صبوری تماشاگران و هواداران تیم شهرداری اردبیل را خواستار شد و تصریح کرد: تمام عوامل باشگاه در شرایط فعلی فقط به موفقیت تیم در ادامه بازی ها فکر می کنند و در این مسیر تمام توان خود را به کار گرفته اند.

سرپرست تیم فوتبال شهرداری اردبیل به اشاره به تغییر و تحولاتی که در این تیم ایجاد شده یادآور شد: با توجه به تصمیم مدیران باشگاه احمدزاده هم اکنون سکان هدایت تیم را در دست گرفته و پس از بازی هفته قبل برابر مس رفسنجان تمرینات زیر نظر این مربی با دانش و با تجربه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه به آینده تیم شهرداری خوشبین هستم، ادامه داد: چراکه این تیم با شوک تغییر مربی و نیز با اصلاحاتی انجام شده و آمادگی مطلوب هفته های اخیر می تواند در روزها و هفته های آینده نتایج خوبی را کسب کند.

اسداللهی در خصوص بازی این تیم در مقابل تیم گل گهر سیرجان تاکید کرد که بازی خارج از خانه بسیار سختی را خواهیم داشت.

وی به محرومیت چند بازیکن و محرومیت علیزاده بازیکن میانی این تیم اشاره کرد و بیان داشت: بی شک این موضوع کادر فنی تیم شهرداری را آزار می دهد اما بازیکنان خوبی داریم که می توانند در بازی مقابل گل گهر شایستگی های خود را به اثبات برسانند.

سرپرست تیم فوتبال شهرداری اردبیل ابراز امیدواری کرد که با درایت مربیان و سختکوشی بازیکنان تیم شهرداری اردبیل پس از چند هفته توام با باخت و تساوی به پیروزی ارزشمند دست یابد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.