فرشاد پیوس: پرسپولیس برنده شهرآورد است

فرشاد پیوس روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا،گفت: امیدوارم بازی خوبی در دربی شاهد باشیم و دو تیم بتوانند هواداران را راضی نگه دارند.
وی اضافه کرد: پرسپولیس رفته رفته به بلوغ تاکتیکی خود رسیده و البته تیم استقلال نیز شرایط خوبی برای حضور در مهمترین بازی لیگ برتر فوتبال دارد.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: اگر حاشیه برای این تیم ها به وجود نیاید شاهد بازی خوبی در شهرآورد 81 خواهیم بود زیرا این دیدار برای تیم ها و هوادارانش بار روانی زیادی دارد که باید کنترل شود.
پیوس تصریح کرد: بازی روز دو شنبه پرسپولیس در مقابل ملوان نشان داد که بازیکنان این تیم می توانند فوتبال هجومی، با سرعت و کم اشتباه ارائه دهند و در خط حمله و دفاع پر تعداد حاضر شوند.
پیشکسوت تیم پرسپولیس ادامه داد: استقلالی ها هم بازی خوبی در مقابل سپاهان در اصفهان از خود ارائه دادند که نشان می دهد در شرایط خوب و آماده ای قرار دارند و انتظار یک بازی زیبا و دیدنی را خواهیم داشت.
پیوس گفت: بازی روز گذشته دو تیم که همراه با کسب نتیجه بود توانست بر روحیه تیمی هر دو باشگاه تاثیر مثبتی داشته باشد و به بازیکنان اعتماد به نفس لازم را داد تا در دربی با نشاط و آماده حضور پیدا کنند ؛ اگر به هر دلیل تیمی در کسب نتیجه بازی موفق نمی شد طبیعی بود که استرس زیادی برای حضور در شهرآورد می داشت.
وی گفت: هر بازی که در شهرآورد پیروز شدیم خاطره خوبی برای ما بوده و هر بازی که نتیجه را واگذار کردیم خاطره بدی در ذهن ما بر جای گذاشته است اما خاطرات شهرآورد شیرین است حتی باخت هایی که داشته ایم.
پیشکسوت فوتبال ایران علت استقبال سرد هواداران از مسابقات فوتبال را زمان نامناسب برگزاری دیدارها عنوان کرد وگفت: بازی هایی که در روزهای میانی هفته برگزارمی شود هواداران کمی را به استادیوم می کشاند ولی امیدوارم شهرآورد پایتخت که در یک روز تعطیل برگزار می شود پر تعداد از نظر هواداران برای هر دو تیم باشد.
پیوس گفت: خود من حتما به ورزشگاه می روم تا از نزدیک شاهد این دیدار باشم، به هر حال حضور در استادیوم قابل مقایسه با تماشای فوتبال در منزل نیست.
وی با اشاره به حواشی داوری گفت: قضاوت این دیدار سخت است، داور هر سوتی که می زند، به طرفداری یکی از تیم ها متهم می شود، ولی باید هواداران بدانند اشتباه جزیی از داوری است.
پیوس ادامه داد: بعضی افراد، حضور داور خارجی را برای دربی پیشنهاد می دهند که این داوران از تیمی طرفداری نخواهند کرد و حتی اگر اشتباهی هم مرتکب شود از ان می گذرند ولی از خطای داور ایرانی نمی گذرند ، برای همین این بازی برای داوران ما هم حساس شده است.
فرشاد پیوس در پایان گفت: اگر در ابتدای بازی گلی رد و بدل شود روند مسابقه بهتر و جذاب تر می شود تا این که بازی با احتیاط پیش برود و پیش بینی می کنم این بازی دو بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یابد.
**2030**9118** 1701

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.