فدراسیون فوتبال در پرونده کی روش همکاری نکرد/ آل اشپورت اعلام کرد به زور پول به کی روش داده ایم

به گزارش ایرنا، حسین آبانگاه دبیر سابق کمیته اخلاق در برنامه 90 گفت: دلیل اصلی استعفای اعضای کمیته اخلاق عدم اجرای حکم خانبان بود و این مساله استقلال ما را گرفت.
وی ادامه داد : خانبان به خاطر توهین به وزیر ورزش و جوانان و دبیر کل فدراسیون فوتبال به کمیته اخلاق احضار شد اما با توجه به عذرخواهی وی از وزیر با درج توهینش در پرونده وی را به خاطر توهین به دبیرکل فدراسیون فوتبال محروم کردیم.
آبانگاه در رابطه با اظهاراتش در مورد مبلغ دریافتی کی روش از شرکت ال اشپورت حامی لباسهای تیم ملی گفت:حراست وزارت ورزش و حراست فدراسیون فوتبال پیگیر بحث آل اسپرت بودند و پیگیری این مساله را به ما واگذار کردند اما فدراسیون تمایلی به رسیدگی به این پرونده را نداشت.
دبیر سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: از جعفری نماینده این شرکت در آسیا دعوت کردیم که در کمیته اخلاق حاضر شد و اعلام کرد این پول را به زور به کی روش داده اند اما با این وجود ما هیچگاه سرمربی تیم ملی را متهم نکردیم.
وی در پاسخ به این سووال که گفته می شود اعضای سابق کمیته اخلاق حامی اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال بوده اند گفت: کمیته اخلاق شخصیت مستقلی دارد و به هیچ عنوان این صحبت ها درست نیست .
وی ادامه داد: دریافت پول از شرکت آل اشپورت از سوی کی روش کار غیر اخلاقی بوده زیرا در قرارداد وی آمده او وظیفه دارد که با هر حامی مالی که فدراسیون با آن قرار داد منعقد می کنند همکاری کند و لباس آن را به جز کفش به تن کند .
وی ادامه داد: هر وقت که خواستیم در مورد سرمربی تیم ملی و آل اشپورت صحبت کنیم گفتند که تیم ملی بازی دارد این درحالی است که تیم ملی ما اکثرا بازی دارد و ما نمی توانیم همیشه رسیدگی به این پرونده را به عقب بیاندازیم و بازهم تکرار می کنم که فدراسیون فوتبال با ما در این پرونده همکاری نکرد.
آبانگاه گفت:کی روش در مصاحبه ای که امروز علیه من انجام داده اسم امام حسین و حضرت مسیح را آورده ای کاش او بیشتر مطالعه کند تا بداند امام حسین به خاطر حق و حقوق مظلومان قیام کرد.
ورزش **9118/1547

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.