عضو شورای اسلامی شهر گناوه: فعالیت شورا ادامه دارد

پرونده برخی مسئولان شورای اسلامی و شهرداری گناوه به دلیل اتهام هایی که به آنان زده شده، در مرحله تحقیق مقدماتی در مراجع قضایی است.
در همین پیوند، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه بیست و ششم شهریورماه به ایرنا گفت: در صورت تکمیل تحقیق و پس از هماهنگی و صلاحدید مسئولان، مراتب به عموم اطلاع رسانی خواهد شد.
طی چند روز گذشته نوشته هایی در شبکه های مجازی درباره توقف فعالیت شورای اسلامی شهر گناوه منتشر شد که “زهرا عرب زاده» عضو این شورا، این امر را رد کرد و گفت: فعال نبودن شورا ضررهای زیادی برای شهر خواهد داشت و بر این اساس جلسه های شورا پابرجاست.
عرب زاده روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: برخلاف شایعه ها و خبرهایی که در محفل های عمومی و فضاهای مجازی نقل می شود، این شورا در این مدت چهار جلسه برگزار کرده و مصوبه هایی داشته است.
وی گفت: به دلیل مسائل پیش آمده برای شماری از اعضا، یکی از اعضای علی البدل به صورت موقت به مجموعه شورا اضافه شده است.
پیش از این، دادستان عمومی و انقلاب گناوه تاکید کرده بود هیچ فرد یا شخص حقیقی یا حقوقی، ضابطان، مراجع قضایی و رسانه های نوشتاری یا مجازی حق ندارند اطلاعاتی از جزئیات پرونده یاد شده در دسترس عموم قرار دهند.
وی افزوده بود: درصورت مشاهده هر گونه تخلف، با عامل یا عاملان آن برخورد قانونی خواهد شد.
شورای اسلامی شهر گناوه 9 عضو دارد.
شهر گناوه به عنوان مرکز شهرستان نزدیک 70 هزار نفر جمعیت دارد.ک/3
6164/1656 /1596/1961

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.