عاشورا و تاسوعا بدون حادثه گذشت

به گزارش خبرگزاری مهر، جلال ملکی با بیان این مطلب افزود: شب گذشته یک خودوری ۲۰۶ و یک دستگاه پراید، روی پل توانیر با هم تصادف کردند و متاسفانه در این حادثه خانم سرنشین خودروی ۲۰۶ جان خود را از دست داد و راننده این خودرو نیز دچار آسیب دیدگی شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه در ایام عاشورا و تاسوعای حسینی هیچ مورد حادثه ای رخ نداده و مردم با آرامش کامل در پایتخت به عزادارای پرداختند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، پیشتر از آمادگی ۱۲۱ ایستگاه آتش نشانی در ایام محرم در سطح پایتخت خبر داده بود.

در مناطق شلوغ و پر تردد پایتخت تیم‌هایی از نیروهای آتش نشانی به طور مستمر به گشت زنی می‌پرداختند و اوضاع ایمنی شهر را تحت کنترل داشتند، ضمن اینکه در روزهای پایانی این ایام نیروهای آتش نشانی در مقابل اماکن مذهبی شلوغ مانند مهدیه‌ها و مساجد حضور فعال داشتند و ایستگاه‌های آتش نشانی در سطح پایتخت به صورت آماده‌باش به عزاداران حسینی مخصوصا در مساجد و هیات‌ها، خدمات‌رسانی کرده و به صورت شبانه‌روز در این ایستگاه‌ها حضور داشتند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.