طرح موزائیک این بار با نام مقدس «حسین(ع)»

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های پرسپولیس و ملوان از هفته دهم لیگ برتر در شرایطی از ساعت ۱۷:۴۵ آغاز خواهد شد که هواداران پرسپولیس به سبک بوندسلیگائی ها به تشویق بازیکنان تیمشان پرداختند. حاشیه های این بازی را در زیر می خوانید:

* کادر فنی پرسپولیس ۹۰ دقیقه پیش از شروع بازی به زمین آمدند و شرایط زمین را برای انجام این مسابقه سنجیدند.

* چندین بنر به مناسبت شهادت امام سجاد (ع) دور زمین نصب شده بود.

* همچنین از سوی کانون هواداران پرسپولیس طرح موزائیک این بار با نام مقدس “یا حسین(ع)» به نمایش درآمده بود. این طرح قبل از این برای گرامیداشت یاد هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس اجرا شده بود.

* هواداران پرسپولیس با استفاده از بلندگوی ورزشگاه به سبک بوندسلیگایی ها به تشویق بازیکنانشان پرداختند.

* ایمان صادقی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه حضور در تیم فوتبال ملوان را دارد پیش از آغاز بازی به سمت مربیان و دروازه بان ملوان رفت و با آنها به خوش و بش پرداخت. محسن بنگر نیز به سمت تعدادی از ملوانی ها رفت و با آنها خوش و بش کرد.

* حدود هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه حضور دارند و کمتر از ۱۰۰ هوادار ملوان که به شدت بازیکنان تیمشان را تشویق می کنند نیز در ورزشگاه مستقر هستند.

* هواداران پرسپولیس به شدت حسین ماهینی را مورد تشویق قرار دادند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.