شهردار: امسال تمامی معابر و خیابانهای قصرشیرین روکش آسفالت می شود

صحبت پورافشار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همسو با اجرای این طرح مقرر شد اداره راه و شهرسازی 900 تن قیر رایگان در چند مرحله در اختیار شهرستان قصرشیرین قرار دهد که تاکنون حواله 220 تن آن صادر و 200 تن نیز اعلام بار شده است.
وی اظهار کرد: این قیر در اختیار کارخانه آسفالت شهرداری قرار گرفت تا آسفالت مورد نیاز معابر و خیابان ها برای انجام عملیات بهسازی و روکش تهیه و تامین می شود.
وی اظهار کرد: عملیات لکه گیری و روکش آسفالت بخشی از شهر قصرشیرین شامل شهرک منازل سازمانی، پشت شهرداری، خیابان استاندارد و قصر جدید و ترمیم حفاری های شرکت گاز، برق و آب انجام شد و یا در دست اقدام است.
پورافشار گفت: با این حال شهرداری براساس وظیفه ذاتی خود شتاب بخشی و تسریع در اجرای آسفالت محلات را در دستور کار قرار داده تا با تامین منابع مالی مورد نیاز از محل اعتبارات داخلی و درآمدهای پارکینگ تانکرهای ترانزیت سوخت نسبت به مرمت معابر و روکش آسفالت اقدام کند.
وی با بیان اینکه همچنین70 درصد از موزائیک فرش معابر شهری قصرشیرین نیز انجام شد و بقیه نیز در دست اقدام است گفت: مجموعه ورزشی بوستان شاهد نیز که عملیات اجرایی آن هفته دولت امسال آغاز شد تا بهمن ماه امسال به بهره برداری می رسد.
وی انجام نقاشی دیوارهای سطح شهر و اجرای مرحله نخست بازارچه جدید مرزی قصرشیرین در روبروی بوستان کودک این شهر خبر داد و افزود: برای احداث بازارچه جدید در مرحله فونداسیون ساختمان های آن هستیم و هفته آینده مزایده آن برای واگذاری به مستاجران جدید برگزار می شود.
پورافشار اضافه کرد: با هم افزایی و همکاری اعضای شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای ایجاد شهری زیبا و در خورشان مردم قصرشیرین بکار گرفته ایم.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از 27 هزار نفر جمعیت دارد.ک/3
7079/3012/8066

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.