شش حادثه در جاده های اصفهان، یک کشته و 36 مجروح برجا گذاشت

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در برخورد یک دستگاه خودروی پراید با کامیون ساعت 23 و 44 دقیقه پنجشنبه گذشته در جاده اصفهان – بهارستان یک نفر جان باخت و چهار نفر دیگر مصدوم و توسط دو واحد امدادی اورژانس 115 به بیمارستان الزهرا (س) اصفهان منتقل شدند.
دکتر غفور راستین درمورد حادثه دیگری در همان روز افزود: براثر برخورد دو دستگاه پراید با یکدیگر در ساعت 17 و 11 دقیقه روز پنجشنبه در محور نطنز- طرقرود، شش نفر شامل دو مرد، دو زن و دو کودک مجروح و به بیمارستان خاتم الانبیاء نطنز منتقل شدند.
وی همچنین از برخورد خودروی پژو RD با یک دستگاه سمند در ساعت 21 و 7 دقیقه همان روز در کمربندی نجف آباد خبر و ادامه داد: در این سانحه چهار زن و یک مرد دچار مصدومیت شدند که به بیمارستان شهید منتظری نجف آباد انتقال یافتند.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان بیان کرد: روز جمعه گذشته نیز در ساعت 10 و 49 دقیقه به دلیل برخورد خودروی پراید و پژو 206 در بهارستان غربی اصفهان هشت نفر مصدوم شدند که توسط سه واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی به بیمارستان آیت الله کاشانی انتقال یافتند.
وی درباره حادثه دیگری در ساعت 11 و 52 دقیقه روز جمعه گذشته افزود: واژگونی خودروی پیکان در کمربندی سپاهان شهر به طرف شهر ابریشم چهار زن و یک کودک مجروح و توسط یک واحد امدادی اورژانس 115 به بیمارستان الزهرا (س) منتقل شدند.
راستین گفت: روز گذشته نیز در ساعت 17 دو دستگاه خودروی پراید در محور ورزنه – هرند مقابل روستای کبریت با یکدیگر برخورد کردند که در این سانحه چهار مرد، دو زن و دو کودک دچار مصدومیت و به وسیله دو واحد امدادی و چهار تکنسین به بیمارستان الزهرا (س) و شریعتی اصفهان منتقل شدند.
ت/7135/ 6022

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.