شروع دوباره گیتی‌پسند با کادر فنی جدید/ رضا لکبه دنبال پیروزی

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و مقاومت البرز در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه آغاز می‌شود.

مسئولان تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان که با توجه به نتایج ضعیف خود در لیگ برتر، تغییراتی در کادر فنی این تیم ایجاد کردند، حال به دنبال آن هستند که با کادر فنی جدید، شرایط تیم را بهبود بخشند.

گیتی‌پسند در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با ۲۴ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده‌بندی لیگ قرار گرفته است.

این تیم اصفهانی در شرایطی جایگاه سوم را به خود اختصاص داده که به خوبی می‌داند رسیدن به تأسیسات دریایی صدرنشین که در حال حاضر ۳۲ امتیاز دارد، کار بسیار دشواری است.

رضا لک که در روزهای گذشته به عنوان جایگزین محمود خوراکچی، هدایت این تیم را بر عهده گرفته، تلاش می‌کند که در بازی روز سه‌شنبه هر طور شده امتیاز کسب کند.

این سرمربی به خوبی می‌داند که جبران ۸ امتیاز باقی‌مانده در جدول رده‌بندی لیگ برتر کار ساده‌ای نیست و باید در این زمینه نهایت انرژی خود را به کار گیرد.

شاگردان رضا لک با توجه به شکست نیم‌فصل نخست خود مقابل مقاومت البرز، کار سختی در بازی روز سه‌شنبه در پیش دارند و باید هرطور شده در این مسابقه امتیاز کسب کنند.

اما مقاومت البرز نیز با استفاده از فرصت میزبانی و البته امتیاز تغییرات صورت گرفته در کادر فنی گیتی‌پسند، تلاش می‌کند که با پیروزی مقابل این تیم، جایگاه خود را در جدول بهبود بخشد.

مقاومت در حال حاضر با ۱۲ امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال قرار گرفته و باید هرطور شده در بازی‌های نیم‌فصل دوم لیگ برتر امتیاز کسب کند.

باید دید که امتیاز این دیدار حساس در نهایت به کدام یک از دو تیم می‌رسد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.