شرایط تمدید گذرنامه های منقضی شده اعلام شد

به گزارش خبرنگار برنا از اهواز به نقل از پلیس، سردار مهدی حاجیان امروز اظهار کرد: مراحل صدور برگ گذر موقت ویژه اربعین از فردا یکشنبه 6 شهریور ماه جاری در دفاتر پلیس 10 + انجام خواهد شد که هزینه آن به مراتب کمتر از هزینه صدور گذرنامه است و طی 48 ساعت در درب منزل تحویل داده خواهد شد.

او با بیان اینکه از امروز شنبه(پنجم شهریور ماه) نیز تمدید گذرنامه زایران اربعین حسینی(ع) در مراکز استان و شهرستان های سراسر کشور آغاز شده، توضیح داد: افرادی که تاریخ گذرنامه 10 ساله آنها منقضی شده به شرط سالم بودن مدارک گذرنامه، می توانند با مراجعه به پلیس مهاجرت و گذرنامه در مراکز استان ها و نیز پلیس اطلاعات در فرماندهی انتظامی شهرستان ها ضمن تحویل گذرنامه منقضی شده، نسبت به درخواست تمدید آن اقدام کنند.

سخنگوی فراجا افزود: گذرنامه هایی که تاریخ صدور آنها 6 شهریور ماه 1391 است و تاریخ 10 ساله آنها منقضی شده تا 6 ماه تمدید خواهد شد؛ ضمن اینکه گذرنامه هایی که زیر 6 ماه اعتبار داشته باشند نیز تمدید خواهند شد.

حاجیان در پایان تاکید کرد: در مرزها به هیچ عنوان تمدید گذرنامه انجام نخواهد شد و مردم با گذرنامه فاقد اعتبار هرگز  به مرزها مراجعه نکنند./انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف