شرایط برای مشارکت بخش خصوصی درساخت پروژه های زیربنایی بندرنوشهرفراهم شد

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، منوچهر تاتینا عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری این اداره کل با اشاره به بازدید هفته گذشته مدیر عامل و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی از بندر نوشهر گفت: شرایط برای مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی در ساخت پروژه های عمرانی و تأسیسات زیر بنایی بندر نوشهر از جمله احداث موج شکن، استحصال اراضی پشتیبانی از دریا و … فراهم شده است.
وی همچنین با اشاره به بهره برداری از دو انبار سرپوشیده به مساحت 21 هزار متر مربع که با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در هفته گذشته صورت گرفت خاطرنشان کرد: فاز اول توسعه بندر نوشهر با تکمیل این پروژه های جدید عملیاتی شد که افزایش چشمگیر ظرفیت عملیاتی بندر نوشهر را به همراه داشت.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران افزود: با موافقت مسئولان ارشد سازمان برای مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی، این بندر آمادگی لازم را برای اجرای فاز دوم توسعه بندر نوشهر دارد تا در آینده نزدیک شاهد رونق بیشتر بندر و ایجاد فرصت های شغلی جدید در تنها مرکز اقتصادی منطقه باشیم.
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران همچنین از رشد 18 درصدی عملکرد بندر نوشهر در بخش تخلیه و بارگیری کالا طی هفت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه قبلی خبر داد .
تاتینا با اشاره به ضرورت احداث راه دسترسی بندر نوشهر ، ابراز امیدواری کرد که با حمایت مسئولان شهری و اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی، احداث راه دسترسی هرچه زودتر عملیاتی و زمینه توسعه همه جانبه بندر و کاهش مشکلات ترافیکی ناشی از تردد کامیون ها در سطح شهر فراهم شود. ک/1
/1295/ 1602/6097

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.