شجاعی کیاسری: توهین های صدا و سیما به قوای سه گانه در شورای نظارت بررسی شد

رمضانعلی شجاعی کیاسری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا در مورد جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما افزود: در این جلسه مدیر سیاسی شورای نظارت از نحوه عملکرد صدا و سیما و رفتارها و توهین هایی که به قوای سه گانه شده است، گزارشی ارایه داد.
وی ادامه داد: در این جلسه عملکرد صدا و سیما در مدت اخیر خصوصا در موضوع برجام و نوع ادبیات نیش دار و توهین آمیز که حوزه سیاسی شبکه خبر در ارتباط با مجلس، دولت و قوه قضائیه داشته است، بررسی شد.
عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با اشاره به بررسی دو شکایت از سازمان صدا و سیما در جلسه شورای نظارت اظهار داشت: شکایت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد تحصن کارگران و دفتر اطلاع رسانی رئیس جمهوری در مورد سفر مازندران نیز در این شورا بررسی شد.
شجاعی کیاسری اضافه کرد: بنا شد پیمان جبلی معاون سیاسی سازمان صدا و سیما هفته آینده در شورای نظارت بر سازمان صداوسیما حضور یابد و به سوالات پاسخ دهد.

** احتمال حضور هیات بازرسی در صدا و سیما
نایب رئیس شورای نظارت بر عملکرد صدا و سیما ادامه داد: احتمال دارد یک هیات بازرسی از سوی شورای نظارت به صدا و سیما برود.
وی اضافه کرد: رئیس سازمان صدا و سیما نیز در جلسه روز گذشته فراکسیون رهروان ولایت مجلس حضور یافت و نمایندگان سوالاتی را در مورد تبعیض های بحث برجام، حضور پررنگ برخی نمایندگان و عدم حضور برخی نمایندگان دیگر و از دست دادن مخاطبان صداوسیما مطرح کردند که محمد سرافراز نتوانست پاسخ قانع کننده ای بدهد.
این نماینده مجلس گفت: حضور هیات بازرسی شورای نظارت بر سازمان صداوسیما در راستای بررسی این موضوعات است.
سیام **9121** 3053**1429

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.