سید مصطفی ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری شد

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، در متن حکم حجت الله ایوبی به ابطحی آمده است : جناب آقای دکتر سید مصطفی ابطحی؛ نظر به سوابق درخشان علمی و اجرایی شما در عرصه های گوناگون مدیریت فرهنگی و با استناد به مصوبه هیات امنای موسسه رسانه های تصویری، به موجب این حکم، به عنوان مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری منصوب می شوید.
سینمای خانگی فزون بر آثار بی بدیل فرهنگی، یکی از پایه های مهم اقتصاد سینما است. ساماندهی شبکه سینمای خانگی، به ویژه برداشتن موانع راه اندازی سریع تر وی او دی، مبارزه همه جانبه با سرقت های مادی و معنوی آثار سینمایی و ویدیویی، ارتقاء ورود مختلف آثار و تقویت فعالیت بخش خصوصی، از جمله اقدام هایی است که انتظار می رود با همکاری اصناف و جلب حمایت های نهادهای مرتبط، انجام بپذیرد.
ساماندهی امور بین الملل سینمای ایران و هماهنگی امور جشنواره ها از دیگر ماموریت های جدید این موسسه است که لازم است سازو کارهای اجرایی شدن آنها هرچه زودتر فراهم شود.
با سپاس از تلاش صادقانه و موثر هنرمند فرهیخته آقای مسافر آستانه، توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستارم.
ایوبی همچنین در حکم انتصاب حسین مسافر آستانه به عنوان مشاور خود آورده است: هنرمند گرامی، جناب آقای حسین مسافر آستانه، نظر به سوابق ارزشمند هنری و اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم، به سمت مشاور رییس سازمان سینمایی منصوب می شوید.
تعهد و دلبستگی شما به اعتلای فرهنگ و هنر نوید بخش دوره تازه ای از تلاش هایتان برای پیشبرد اهداف سینمایی دولت تدبیر و امید خواهد بود.
تلاش های ارزنده شما را در موسسه رسانه های تصویری ارج می نهم و موفقیت های روز افزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
شبک**1983 **1917

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.