سلامت جسم وروان زنان برای خانواده بسیار مهم است

به گزارش ایرنا پنجشنبه ایرنا، زهرا یعقوب نژاد درکارگاه آموزشی تغذیه سالم و سلامت افزود: آشنایی بانوان با برنامه های آموزشی سلامت در پیشگیری از بیماریهای جسمی و روانی موثراست.
وی ،هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را که با استقبال خوب شرکت کنندگان همراه بود، اهمیت دادن به سلامت جسم و روان زنان دانست و بیان داشت: بایستی در راستای افزایش ضریب سلامتی زنان گام های موثر ومطمئن برداریم و این امر در واقع به بهبود وضعیت سلامت خانواده و جامعه منجر خواهد شد.
وی ادامه داد: بهره مندی جامعه بانوان شاغل و خانه دار از دانش و مهارت های حوزه سلامت و بهداشت و تغذیه سالم با همکاری دستگاه های ذیربط از جمله برنامه های محوری و اولویت دار حوزه زنان استان هرمزگان است و این دوره های آموزشی دربرنامه مدون و مشخص به شکل مستمر برگزار می شود.
در راستای اجرای برنامه راهبردی سلامت روان و اجرای نقشه جامع سلامت استان کارگاه آموزشی زنان، اشتغال و سلامت روان با حضور مشاوران امور بانوان فرمانداری ها و دستگاه های اجرایی استان هرمزگان در سالن غدیر فرمانداری بندرعباس برگزار شد. ک/3
6048

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.