سعادتمند: پینگ‎پنگ‎بازان را با چک شخصی به قزاقستان فرستادم

احمد سعادتمند در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اعزام تیم های نونهال دختر و پسر به قزاقستان امروز (سه شنبه) انجام ش، اظهارداشت: هر ساله فدراسیون جهانی تنیس روی میز برگزارکننده طرح هوپس ویژه مستعدین رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال است که در قالب آن ۳۲ بازیکن برتر به عنوان امیدهای تنیس روی میز جهان انتخاب و آموزش داده می‌شوند. در چارچوب همین برنامه چهار ماه پیش رادین خیام عازم چین شد و موفق به کسب عنوان پنجم شد.

سرپرست فدراسیون تنیس‌ روی میز در این رابطه ادامه داد: امسال فدراسیون جهانی برای انتخاب پینگ‌پنگ‌بازان آسیایی شرکت‌کننده در دوره آتی طرح هوپس، رقابت انتخابی گذاشته که به میزبانی قزاقستان برگزار می‌شود. در همین راستا تیم‌های دو نفره نونهالان ما امروز به آلماتی قزاقستان رفتند تا در این مسابقات شرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه اوضاع مالی فدراسیون تنیس روی میز خیلی خوب نیست، یادآور شد: اعزام پینگ‌پنگ‌بازان نونهال به قزاقستان با چک شخصی خودم انجام شد.

سعادتمند در ادامه گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه مجمع انتخابی فدراسیون تنیس روی میز ۱۶ آبان ماه برگزار می‌شود، گفت: تا آن زمان با قدرت به تمام برنامه‌ها و کارها ادامه می‌دهم. قرار نیست به خاطر مشخص شدن زمان برگزاری مجمع، کارها بخوابد. مثل قبل با قدرت به کارم ادامه می‌دهم و به همین دلیل اعزام نونهالان را با هزینه شخصی خودم انجام دادم.

سرپرست فدراسیون تنیس روی میز تاکید کرد: تجلیل از اعضای تیم ملی تنیس روی میز که دو هفته پیش در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کردند، یکی از برنامه‌های در دستور کار است. این تجلیل هفته آینده در محل دفتر حامی مالی تیم‌های تنیس روی میز برگزار می‌شود. همچنین در جریان این مراسم از امیر احتشام‌زاده پیشکسوت تنیس روی میز هم تجلیلی خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های در دست اجرا، برگزاری مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور در تاریخ ۱۱ و ۱۲ آبان ماه است. این مسابقات در تهران برگزار می‌شود ضمن اینکه برگزاری رقابت‌های دسته برتر نوجوانان در اصفهان را هم در دستور کار داریم.

سعادتمند در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط برای برگزاری مجمع انتخاباتی تنیس روی میز مهیاست؟ گفت: تقریباً هیچ مشکلی وجود ندارد، فقط اینکه هیات‌های کرمان، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد همراه با سیستان و بلوچستان به خاطر اتمام دوره ریاست و اداره شدن توسط سرپرست، نمی‌تواند در مجمع ۱۶ آبان ماه شرکت کند. به غیر از این مشکل دیگری وجود ندارد. منتظر هستیم مجمع برگزار شود و تا آن زمان با قدرت به کار خودم ادامه می‌دهم.

“اینکه گفته می‌شود شما تلاش‌هایی برای لغو مجمع انتخاباتی در تاریخ مقرر داشتید را تائید می‌کنید؟»، احمد سعادتمند در پاسخ به این پرسش مهر گفت: هر فردی این ادعا را دارد، بیاید و ثابت کند؛من بیش از ۲۰ بار مصاحبه داشتم و تاکید کردم که در فدراسیون تنیس روی میز فقط یک امانتدار هستم، ۱۰ بار هم اعلام کردم که آمادگی برگزاری انتخابات را داریم. حالا چرا این حرف ها را می زنند، نمی دانم دلیلش چیست؟!

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.