سرمربی فرش آرا: بازیکنان ما مزد زحمات خود را در مقابل اقتدار نوین فردوسی گرفتند

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا مجید مرتضایی بعد از غلبه تیمش بر اقتدار نوین فردوسی در سالن شهید بهشتی مشهد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در یک بازی سخت و حساس به مصاف حریف خود رفتیم و با توجه به نتایج ضعیف هفته های گذشته به برتری دست یافتیم و سه امتیاز این بازی بسیار نیاز داشتیم.
وی ادامه داد : شکست ها و نتایج ضعیف بازی در هفته های گذشته موجب افزایش استرس در بازیکنان شده بود لذا کسب سه امتیاز این بازی بسیار می توانست به کسب روحیه تیم کمک کند.
وی گفت: از قبل می دانستیم که تیم اقتدار نوین فردوسی در این بازی تعدادی از بازیکنان مهم و ثابت خود را در اختیار ندارد لذا در این دیدار از جمله بعد از آن که دو بر صفر از حریف خود عقب بودیم با سیستم چهار تایی بازی را ادامه دادیم و توانستیم با جدیت و دوندگی و تلاش زیاد بازی را به تساوی بکشانیم و در نهایت در ثانیه های انتهایی سه امتیاز و پیروزی مسابقه را کسب کنیم.
سرمربی تیم اقتدار نوین فردوسی مشهد هم گفت: بازی بسیار پر فشار و سنگینی با فرش آرا پشت سر گذاشتیم و هر دو تیم برای کسب نتیجه برتری تلاش بسیار کردند.
مصطفی نعمتی گفت: بازیکنان تیم ما بسیار خوب و عالی و با غیرت بازی کردند ولی با وجودی که دو بر صفر از حریف خود جلو بودیم نتوانستیم این نتیجه را حفظ کنیم و در نهایت تن به شکست دادیم.
وی اظهار کرد: تعدادی از بازیکنان اصلی خود را در این بازی در اختیار نداشتیم و در دو نیمه با شش بازی کن ثابت بازی کردیم در غیر این صورت نتیجه بهتری به دست می آوردیم.
تیم فرش آرای مشهد عصر سه شنبه در هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور در یک شهرآورد به مصاف تیم همشهری خود اقتدار نوین فردوسی رفت و در پایان با نتیجه سه بر دو حریفش را شکست داد.ک/2
شبک 2095/1211 **1917

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.