سرمربی تیم ملی فوتسال زنان: داوری به نفع روسیه بود

به گزارش ایرنا، فروزان سلیمانی پس از نخستین دیدار دوستانه ایران و روسیه در جمع خبرنگاران گفت: چند اشتباه مسلم زنان روسیه از سوی داور این دیدار نادیده گرفته شد و این نحوه داوری بر روند بازی تاثیر داشت؛ امیدوارم که در مسابقه فردا شاهد داوری بهتری باشیم.
وی در ادامه در خصوص باخت تیم ملی فوتسال زنان ایران برابر روسیه گفت: با توجه به اینکه بازیکنان به تازگی از رقابت های قهرمانی آسیا بازگشته اند و هم اکنون در گیر رقابت های لیگ برتر هستند، بسیار خسته هستند و قطعا این وضعیت در نتیجه این بازی بی تاثیر نبوده است.
سلیمانی یادآوری کرد امیدوارم این تیم تا فردا ریکاوری خوبی داشته باشد و با خستگی کمتر در دیدار برابر روسیه حاضر شود.
وی بازی فردا برابر روسیه را دیداری بسیار دشوار برای تیم ملی ایران توصیف کرد و افزود: البته ما امروز بازی را بسیار خوب آغاز کردیم و پرس خوبی بر تیم روسیه داشتیم، اما همان طور که گفتم خستگی بازیکنان مانع از اجرای کامل تاکتیک ها برابر تیم حریف شد.
تیم ملی فوتسال زنان روسیه در اولین دیدار دوستانه خود برابر تیم ملی فوتسال زنان ایران که خود را برای مسابقات جام جهانی کوچک گواتمالا آماده می کند، با نتیجه 4 بر 2 به برتری رسید.
ورزشی**1828**9129**1379

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.