سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان: برابر گیتی پسند نمره قبولی گرفتیم

به گزارش ایرنا، “کارلوس مانوئل» عصر چهارشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های نفت آبادان و گیتی پسند اصفهان افزود: بازی بسیار سختی داشتیم، زیرا حریف بسیار باتجربه و محکم بود.
وی اضافه کرد: در این بازی بازیکنان جوان بومی را در ترکیب اصلی قرار دادیم و این بازیکنان به خوبی جواب اعتماد را دادند و نمره قبولی گرفتند.
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: برای این بازی هشت بازیکن اصلی خود را به دلیل محروم و مصدوم بودن در اختیار نداشتیم اما بازیکنان دیگر به خوبی جای آنان را پر کردند.
مانوئل عملکرد “علی عساکره» دروازه بان تیم، را ستود و گفت: عساکره در این دیدار بسیار خوب ظاهر شد و خوشحالم از اینکه اکنون دو دروازه بان همسطح در اختیار داریم.
وی افزود: این پیروزی برای ما مهم بود زیرا بازیکنانم پس از این پیروزی از نظر روحی شرایط خوبی را خواهند داشت.

** سرمربی گیتی پسند: درخشش دروازه بان حریف فرصت پیروزی ما را گرفت
“واهیک طروسیان» سرمربی تیم فوتبال گیتی پسند اصفهان، در نشست خبری پس از بازی با صنعت نفت آبادان گفت: ما در روزی که مستحق پیروزی بودیم، به راحتی شکست را متحمل شدیم.
وی ادامه داد: موقعیت های ما در این دیدار بهتر از میزبان نامدارمان بود اما درخشش دروازه بان حریف فرصت پیروزی را از ما گرفت.
سرمربی تیم گیتی پسند افزود: بازیکنان جوانی در اختیار داریم که هفته های بعدی حرف های زیادی برای گفتن دارند و من نیز به آینده این تیم امیدوارم.
طروسیان گفت: رقابت در لیگ دسته یک بسیار سخت است و نمی توان گفت بخت کدام تیم برای صعود به لیگ برتر بیشتر است.
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر چهارشنبه-امروز- در هفته دوازدهم لیگ دسته یک کشور برابر میهمانش گیتی پسند اصفهان با دو گل به پیروزی رسید.
7104/6125/1961

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.