سردارمنتظر المهدی: تشریح جزئیات کشته شدن تبه کاران جانی

به گزارش ایرنا ، سردار سعید منتظر المهدی افزود: چندی پیش دو مجرم در یکی از استان های شمال شرقی کشور مرتکب چندین و چند جرم ، تعدی ، قتل به وسیله سلاح کلاشینکف و تجاوز به عنف شده بودند که یکی از آنها تنها 12 مورد سابقه زندان در پرونده خود و همچنین تجاوز به خانمی جلوی چشمان همسرش داشته است.
به گفته وی به دستور و مجوز مرجع قضائی این افراد تحت تعقیب کارکنان هوشمند پلیس قرار گرفتند تا سر انجام ردپایی از این افراد جانی ، مجرم و تبه کار در حوالی تهران به دست آمد.
سخنگوی نیروی انتظامی افزود: ماموران پرونده ضمن هماهنگی مجدد و اخذ نیابت قضایی برای دستگیری آنها وارد عمل شدند.
منتظر المهدی تصریح کرد: متاسفانه این تبه کاران در مواجهه با پلیس مقاومت کرده و به دستور پلیس اعتنایی نکرده و قصد حمله با قمه به سمت ماموران را داشتند ، البته بیم استفاده از تیراندازی توسط افراد تبه کار که مسبوق به سابقه بودند پلیس ناگزیر به تیراندازی به سمت آنها شد.
وی ادامه داد: بر این اساس دو نفر از این تبه کاران جانی کشته و فرد دیگری راهی بیمارستان شد.
وی خطاب به تبه کاران گفت: افراد تبه کار به هوش و به گوش باشند که پلیس با افرادی که به جان ، مال و ناموس مردم رحم نمی کنند حتما قاطعانه برخورد خواهد کرد.
منتظرالمهدی گفت: به دنبال این اتفاق شهروندان و مسوولان شهرستان متبوع ابراز خرسندی کرده و از اقدام پلیس تشکر کردند.
وی افزود: در مورد اینکه یک سرباز همراه این تبه کاران بوده پلیس در حال تحقیق است که ببیند ارتباطی بین این سرباز و تبه کاران وجه داشته است یا خیر.
اجتمام**9105**1540**

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.