سامره: گل ثانیه 30 بهترین خاطره من از شهرآورد است

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا ، علی سامره روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در مورد دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: در هشتاد ویکمین شهرآورد پایتخت که روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود ، هر دو تیم سعی می کنند از بازیکنان جوان و خلاق خود بیشتر استفاده کنند تا از سرعت و جوانی آنها در کنار با تجربه های تیم بهره ببرند.
وی خاطرنشان کرد که دیدار شهرآورد با همه بازی های لیگ متفاوت است و برای هر تیم و بازیکنی حکم فینال را دارد.
وی با اشاره به حضور خود در 8 شهرآورد افزود: در زمانی که بازیکن بودم توانستم 2 گل برای استقلال در شهرآورد سالهای 81 و 83 به ثمر برسانم که مهمترین آن در ثانیه ها ی ابتدایی دیدار سال 81 بود و از آن زمان به علی 30 ثانیه معروف شدم.
سامره درمورد اینکه کدام تیم بیشترین شانس را برای پیروزی دارد گفت : استقلال با روحیه خوب و آمادگی بالایی که دارد می تواند پیروز این میدان باشد و احتمالا سجاد شهباز زاده و طارمی زننده گل های آبی پوشان خواهند بود. هرچند نتیجه این دیدار قابل پیش بینی نیست ولی استقلال به دلیل هجومی بودن ، شانس بیشتری برای پیروزی دارد.
هشتاد و یکمین شهرآورد پایتخت میان تیم های استقلال و پرسپولیس تهران ساعت 15:00 روز جمعه (هشتم آبان ماه ) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
ورزشی(4)**9029**1581

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.