ساخت بیمارستان درشهر بدون تخت بیمارستانی/تسریع در ساخت کمربندی

به گزارش خبرنگار مهر، روز سه شنبه حسن کریمی معاون عمرانی استانداری تهران در جریان سفر یکروزه به شهرستان قرچک از پروژه های نیمه کاره این شهرستان بازدید و دستورات لازم را برای تسریع در انجام این پروژه ها صادر کرد.

کریمی در حاشیه سفر به شهرستان قرچک با حضور در منزل شهید علی نامداری، با خانواده معظم این شهید بزرگوار انقلاب اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.

صبر و استقامت خانواده شهدا شایسته تقدیر و سپاس است

معاون عمرانی استاندار تهران در این دیدار که جمعی از مسئولان شهرستان قرچک نیز حضور داشتند با تأکید بر ضرورت زنده نگه داشتن فرهنگ شهید و شهادت در کشور اظهار داشت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون رشادت ها و سلحشوری های شهدای انقلاب اسلامی است.

کریمی افزود: امروز زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی یکی از وظائف مسئولان و مدیران کشور و آحاد جامعه ایران است و باید در این راستا از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد.

وی ادامه داد: خانواده معظم شهدا از جایگاه رفیعی در نظام اسلامی برخوردار هستند و صبر و استقامت پدران و مادران شهدا در تقدیم فرزندان خود برای دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی شایسته تقدیر و سپاس است.

معاون عمرانی استاندار تهران اضافه کرد: امروز باید نام و یاد شهدای انقلاب اسلامی به عنوان اسوه های صبر و ایثار در جامعه گرامی داشته شود.

بازدید معاون استاندار تهران از پروژه های مهم شهرستان قرچک

معاون عمرانی استاندار تهران در بخش دیگری از برنامه های سفر یکروزه خود به شهرستان قرچک از برخی پروژه های این شهرستان بازدید کرد.

بازدید از پروژه هایی نظیر راه روستای قشلاق جیتو به پاکدشت، کمربندی جنوبی، پروژه فاضلاب شهری، شهرک صنعتی قرچک، راه دسترسی به شهرک صنعتی، اجرای طرح آبرسانی، بیمارستان ۶۴ تختخوابی از جمله برنامه های سفر یکروزه معاون استاندار تهران به قرچک بود.

کمربندی جنوبی قرچک بسیاری از مشکلات ترافیکی را برطرف می کند

کریمی در حاشیه بازدید از پروژه کمربندی جنوبی شهرستان قرچک اظهار داشت: پروژه کمربندی جنوبی شهرستان قرچک از اهمیت بالایی برخوردار است و می تواند بسیاری از مشکلات ترافیکی این شهرستان را برطرف کند.

معاون استاندار تهران از آمادگی استانداری برای تسریع در این پروژه خبر داد و افزود: شهرداری و شورای اسلامی قرچک در موضوع تملک محدوده کمربندی جنوبی قدم های موثری را برداشته اند و استانداری نیز برای تسریع در انجام این پروژه آمادگی لازم را دارد.

وی ادامه داد: با توجه به مشکلات موجود، پروژه کمربندی جنوبی شهرستان از جمله پروژه های اولویت دار این منطقه به حساب می آید.

قرچک فاقد تخت بیمارستانی است

وی در ادامه از پروژه ساخت بیمارستان قرچک بازدید کرد و اظهار داشت: موضوع بهداشت و درمان از جمله مطالبات جدی و مشکلات مهم شهرستان قرچک است به طوری که این شهرستان فاقد یک تخت بیمارستانی است و ساخت بیمارستان دولتی در قرچک کمک بزرگی را در بهبود وضعیت موجود و کاهش بار بیمارستان های تهران می کند.

معاون استاندار تهران گفت: هم اکنون بنیاد برکت مسئولیت ساخت بیمارستان دولتی در قرچک را بر عهده گرفته است که امیدواریم به تعهدات خود عمل کرده و شاهد راه اندازی این بیمارستان باشیم.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.