زیرساخت اجرای طرح ملی نشانی استاندارد در لرستان فراهم شده است

به گزارش سه شنبه ایرنا سید سعید شاهرخی در کارگروه برنامه ریزی طرح ملی نشانی استاندارد لرستان افزود: با جدیت پیگیر اجرای طرح ملی نشانی استاندارد در استان لرستان هستیم.
وی با تاکید بر لزوم همکاری تمام دستگاه های اجرایی استان برای اجرای این طرح گفت: این طرح یک طرح فرابخشی و فرا دستگاهی است لذا تمام دستگاه ها باید برای اجرای سریع آن تلاش کنند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان با بیان اینکه شرکت پست از طرف دولت مکلف به اجرای این طرح ملی است، افزود: 80 درصد مردم برای انجام کارهای خود نیاز به نشانی ملی دارند.
وی اظهار کرد: لازم است با پیشرفت فناوری از سامانه ها و روش های نوین علمی در پیشبرد اهداف خود استفاده کنیم.
دسترسی سریع و آسان به نشانی استاندارد یا مکان جغرافیایی، امکان جانمایی مکان، سرویس دهی سریع و مطمئن در حوادث و یا مدیریت بحران، ایجاد سرویس تایید و استعلام نشانی مبتنی بر نقشه برای سازمانها و دستگاههای متقاضی و جلوگیری از درج و ثبت نشانی های نامعتبر در پرونده ها و بانکهای اطلاعاتی سازمانها از جمله مزایای طرح ملی نشانی استاندارد است.
7273/3022

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.