زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم می‌کنیم

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب رحیمی روز یکشنبه در همایش فرمانداران و بخشداران استان قزوین در سالن جلسات استانداری گفت: نباید اجازه دهیم تهمت، افترا و نشر اکاذیب در دوران انتخابات در استان حاکم شود تا مردم آسیب ببینند.

وی افزود: کسانی که با احساسات قومی و قبیله ای و یا گرایش های سیاسی تلاش کنند وحدت وانسجام جامعه را بر هم بزنند با برخورد جدی مسئولان روبرو خواهند شد و اجازه نخواهیم داد فضای آرام استان دچار التهاب و یا سیاه نمایی شود.

رحیمی تصریح کرد: در این دوره از انتخابات هم تلاش می کنیم دسترسی عادلانه همه نامزدهای تائید صلاحیت شده برای فعالیت های تبلیغاتی در استان فراهم شود و در این مسیر از هرگونه تخلف جلوگیری خواهیم کرد.

وی بیان کرد: همه مسئولان و دست اندرکاران انتخابات وظیفه دارند فضایی را ایجاد کنند تاحماسه ای دیگر خلق شود و دراین راستا ایجاد شعب ویژه رسیدگی به تخلف انتخاباتی کار ارزشمندی است که باید تقویت شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: با هرگونه فضای سازی علیه نامزدها در استان برخورد قانونی می کنیم تا حقوق داوطلبان نادیده گرفته نشود و امیدواریم با همکاری مردم گزارشهای تخلف احتمالی بموقع به مسئولان ارائه شود تا بتوانیم از بروز مشکل جلوگیری کنیم.

رحیمی افزود: همه تلاش خود را بکار خواهیم بست تا انتخاباتی پرشور، سالم و قانونی در استان برگزار شود.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.