ریکاوری بازیکنان ذوب‌آهن برای دیدارمقابل پرسپولیس/انتقال مصدومان

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان که عصر امروز در دیدار مقابل راه‌آهن تهران به پیروزی ۴ بر صفر دست پیدا کردند، بعد از این پیروزی در ورزشگاه فولادشهر اصفهان ماندند و به ریکاوری پرداختند.

این بازیکنان روز چهارشنبه هفته جاری باید در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور با تیم فوتبال پرسپولیس تهران بازی داشته باشند به همین دلیل گل‌محمدی، سرمربی این تیم، بازیکنان را در زمین نگه داشت تا آنها به ریکاوری بپردازند.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بعد از این پیروزی به طرف خبرنگاران و افراد حاضر در جایگاه ویژه ورزشگاه فولادشهر اصفهان رفت و با آنها خوش و بش کرد.

هواداران ذوب‌آهن اصفهان بعد از این پیروزی با شعارهایی، در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به شادی پرداختند و بازیکنان تیم خود را تشویق کردند.

بازیکنان مصدوم این مسابقه بعد از بازی با آمبولانس راهی بیمارستان شدند تا مراحل درمانی خود را در بیمارستان طی کنند. مرتضی تبریزی، مهاجم ذوب‌آهن اصفهان در نیمه دوم بازی به دلیل برخورد شدید با بازیکن تیم راه‌آهن از ناحیه سر به شدت مصدوم شد.

این بازی در نهایت با نتیجه ۴ بر صفر به سود ذوب‌آهن اصفهان به پایان رسید.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.