روزنامه ایران: ابتکار از نقشه سیاسی حریفان پرده برداشت

به گزارش ایرنا، “مخالفان برجام از مشکلات مردم خبر ندارند» تیتر دیگری از مطالب روزنامه ایران در شماره روز چهارشنبه ششم آبان است که اشاره به سخنان اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در جلسه ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی دارد.
“بخش خصوصی یاری رسان دولت در مقابله با رکود» عنوان یادداشتی از مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران است. در این یادداشت اشاره شده که اقتصاد ایران دوران متفاوتی را پشت سر می گذارد. در بخشی از این مطلب می خوانیم: متأسفانه طی دو سال گذشته رکود به بلایی بی درمان برای بنگاه های صنعتی و بدنه تولید کشور تبدیل شده و هنوز برنامه ها و راهبردهای دولت برای تغییر این شرایط کامل نشده است.
تندروها در رؤیای “ریزش یاران روحانی» عنوان یادداشت دیگری از دکتر سیدعلی میرباقری استاد دانشگاه است که در آن یادآوری شده از زمانی که نامه 4 وزیر دولت به روحانی برای اتخاذ تدابیر جدید اقتصادی به جریان افتاد، جناح مقابل هر روز را به امید بروز یک شکاف در صف دولتمردان به شب می رساند.
“تلویزیون همیشه از مردم عقب تر است»، “پاسخ سخنگوی دولت به ادعای تازه مخالفان»، “گناه ماست اگر بچه ها به تبلت پناه برده اند»، “جام جم» بلندگوی مخالفان “برجام»، “ترجمه ابزاری مؤثر در دیپلماسی فرهنگی» و “چشمان اشکبار قهرمان وزنه برداری جهان» از دیگر تیترهای این روزنامه است.
شبک**1983**1504

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.