رضایت از روند درمانی در بیمارستان ولی عصر فسا

دکتر سید حسن هاشمی دوشنبه در آیین افتتاح بخش سی سی یو بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهرستان فسا درگفت و گو با ایرنا اظهار داشت: نکته قابل توجه در این بیمارستان تغییر چشمگیر فضای بیمارستان پس از اجرای طرح هتلینگ(خدمات وپذیرش) است که منجر به حفظ کرامت بیماران و همراهان آنها شده است.
وی گفت: در تمام موارد رضایت مردم شرط است وبا توجه به آنچه که در گفت و گو با بیماران متوجه شدیم، رضایت مردمی از ارائه خدمات در این بیمارستان در سطح خوبی ارزیابی می شود و وضعیت ارائه خدمات با گذشته قابل مقایسه نیست.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ابراز امیدواری از تسریع در ساخت بیمارستان یکصد و 60 تخت خوابی امام حسین به عنوان جایگزین بیمارستان دکتر علی شریعتی عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط وزارت بهداشت و مجری طرح از سوی وزارت راه و شهرسازی و نیز اعتبارهای در نظر گرفته شده امیدواریم ساخت این بیمارستان تا پایان سال 1395 پایان یابد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اقدامات دانشگاه علوم پزشکی فسا در ارتقا خدمات و تامین نیروی تخصصی و فوق تخصصی موثر بوده است واین شهرستان یکی از قطب های خوب بهداشتی درمانی در کشور است.
وی با اشاره به برنامه های وزارت بهداشت در خصوص طرح های ارتقای سلامت بهداشت دهان و دندان در سراسر کشور گفت:بهداشت دهان و دندان در کشور عمدتا بر امور پیشگیری از پوسیدگی دندان متمرکز است.
دکتر هاشمی افزود: برای پیشگیری از پوسیدگی دندان با استفاده از فلوراید تراپی برای افراد در مقطع دبستان طی یک سال و نیم آینده برنامه های مناسبی اجرا خواهد شد.
وزیر بهداشت گفت: خدمات دولت در بخش دهان و دندان با بخش بستری قابل مقایسه نیست زیرا در این بخش بیشتر حوزه خصوصی به صورت فعال به ارائه خدمات می پردازد و از همین رو نیز برای تامین و حمایت هزینه های بالای دندانپزشکی حمایت بیمه ها امری ضروری است.
وی با ابراز امیدواری نسبت به این که در بخش دهان و دندان بالغان نیز حمایت بیمه ها را شاهد باشیم، عنوان کرد: وظیفه ما کاهش پوسیدگی دندان ها است که سن مورد توجه ما اکنون دبستان است؛ در مقاطع بعد نیز تا دوران دبیرستان را تحت پوشش قرا رخواهیم داد و امید داریم در سال های آینده شیوع پوسیدگی دهان و دندان را کاهش دهیم./3
7375/ 1876

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.