رسالت/ سردار جلالی: تهدیدات نظامی علیه ما همچنان وجود دارد

به گزارش ایرنا، رسالت در بخشی از خبر اول خود آورده است :رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت که باید توجه داشت همچنان پس از توافق هم، تحریم و جنگ اقتصادی را خواهیم داشت و آمریکایی هابه دنبال ایجاد چالش در حوزه اقتصاد هستند.
سردار سرتیپ غلامرضا جلالی در چهارمین همایش ملی پدافند غیرعامل با بیان اینکه نفوذ و تهاجم فرهنگی از رویکردهای دائمی آمریکاست افزود: تحولات و تغییرات فناوریها یکی از تهدیدات و فرصتهای پیش روی ماست و پایش دائمی تهدیدات در این موضوع جدی به نظر می رسد.
وی گفت: در بحث برجام اگرچه در مجاری قانونی کشور بررسی شده است اما باید اجرای آ ن را کنترل کرد و ممکن است پس از برجام، تغییرات در حوزه تهدیدات بسیار اساسی باشد.
سردار جلالی افزود: اینکه توافق هسته ای، تهدیدات نظامی ما را کاهش یا افزایش می دهد باید بررسی شود.
رسالت عکس نخست خود را به قاسم حبیب زاده سخنگوی سازمان بسیج دانش آموزی اختصاص داده که در حاشیه آن نوشته “شعارهای روز 13 آبان نسبت مستقیم با عملکرد آمریکا دارد» .
رسالت در بخشی از خبر دوم خود ” پکن از جنگ با واشنگتن هراسی ندارد /هشدار صریح اژدهای زرد به آمریکا »آورده است : این روزها رسانه ها و منابع دولتی و رسمی چین نسبت به تحرکات ایالات متحده آمریکا در قبال پکن هشدار داده و به کاخ سفید اعلام کرده اند که مراقب رفتار خود در قبال چین و هزینه ها و تبعات ناشی از این رفتارها باشد.
با این حال هشدار اخیر روزنامه دولتی چین نسبت به رفتار مقامات آمریکایی نشان دهنده وخیم تر شدن مناسبات طرفین می باشد.
در این وضعیت، سخن گفتن از ادبیات جنگ میان آمریکا و چین نشان دهنده بحرانی است که در روابط پکن و واشنگتن رخ داده و همچنان رو به گسترش است.
” سردار سلامی / باید آماده اداره جنگ های متنوع نیابتی و مستقیم باشیم ،حجت الاسلام والمسلمین محمدیان / بی اعتمادی به آمریکا 13 آبان را پرشور تر می کند،افخم / آمریکا سیاست تروریست پروری را متوقف کند، فرشاد مؤمنی / دولت نگرش دقیقی به بسته خروج از رکود ندارد»از اخبار مهم این روزنامه است .
شبد* 1528 * 1095

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.