رزمایش پدافند غیر عامل زیستی کشوردر اصفهان برگزار می شود

حسن ماسوری مدیرکل راه آهن استان اصفهان روز سه شنبه به ایرنا گفت: این رزمایش برای اولین بار در بخش شبکه ریلی وبا هدف ارزیابی میزان آمادگی راه آهن و سازمان های مرتبط برگزار می شود.
وی افزود : این رزمایش زیستی روز چهارشنبه در قطار مسافربری مشهد –اصفهان انجام خواهد شد .
وی اظهار کرد : این رزمایش باهمکاری و مشارکت اداره کل مدیریت بحران استانداری و دستگاه های امدادی استان اصفهان از جمله قرارگاه شفا ، سپاه پاسداران ، اطلاعات ، صدا و سیما ، محیط زیست ،هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود.
ماسوری با بیان اینکه این رزمایش از ساعت 6 و 30 دقیقه صبح از ایستگاه راه آهن اردکان آغاز و در ساعت 11 صبح به اتمام می رسد، تصریح کرد: میزان آمادگی راه آهن در رابطه با مباحث زیستی در قطارو بروز اتفاقی تحت عنوان مسمومیت یا ورود ویروسی به مجموعه مسافرین ومیزان آمادگی راه آهن در مورد جلوگیری از تسری و انتشار و انتقال ویروس و مسمومیت در جامعه و سایر مسافرین بررسی خواهد شد.
مدیرکل راه آهن استان اصفهان با بیان اینکه اداره کل راه آهن به عنوان قرارگاه عملیاتی این رزمایش تعین شده است گفت: این رزمایش قرار بود درتهران انجام شود اما با توجه به شرایط و پتانسیل بالای اصفهان به عنوان استان معین تهران ، به اصفهان واگذار شد.
وی افزود: تیم ارزیابی از فرماندهی قرارگاه پدافند غیرعامل کشورمیزان آمادگی راه آهن و تیم های استان را رصد می کنند.
رزمایش زیستی در هفته پدافند غیر عامل برای اولین بار در سطح راه آهن کشوردر قطار برنامه ای روز ششم آبان 94 مشهد به اصفهان به منظور آمادگی عوامل اجرایی راه اهن و همچنین قرارگاه شفا استان اصفهان برگزار می شود.
7150/ت / 6022

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.