رانندگان، راهنمایی و رانندگی زنجان را در اجرای طرح ترافیک یاری دادند

سرهنگ رمضان آفریدون روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : اجرای این طرح ها کاملا موفقیت آمیز بود و با همکاری خوب و مناسب رانندگان هیچ مشکلی درحرکات دستجه های عزاداری زنجان بوجود نیامد.
وی اظهار کرد: اغلب رانندگان در طول ایام عزاداری های سرور و سالار شهیدان از هرگونه حرکات حادثه ساز و خطرآفرین اجتناب کردند تا شیفتگان و دلدادگان حسین(ع) در کمال آرامش و امنیت سوگواری کنند.
آفریدون افزود: راهنمایی و رانندگی شهر زنجان از ساعت 10 صبح روز گذشته /یکشنبه/ یازدهم ماه محرم به منظور استفاده خوب و مناسب مردم از مراسم معنوی دسته زینبیه اعظم زنجان محدودیت های ترافیکی خاص را در مسیر حرکت این دسته و دیگر مسیرهای منتهی به آن به مرحله اجرا گذاشتند و رانندگان خودروها نیز عزادار بودن و شور حسینی خود را نشان دادند.
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز گفت: پس از پایان مراسم زینبیه اعظم زنجان ترافیک سنگینی بر مسیرهای ارتباطی زنجان قزوین و زنجان تبریز حاکم شد.
سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی افزود: این ترافیک سنگین ناشی از برگشت میهمانان این مراسم حسینی به شهرهای خود بود و پلیس نیز تمام تلاش خود را می کرد تا این عزیزان با خاطره ای خوش زنجان را ترک کنند.
597/6085

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.