دیدار نماینده ولی‌فقیه در لرستان باخانواده جان‌باختگان سیل کوهدشت

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیداحمد میرعمادی شامگاه شنبه به کوهدشت سفر کرده و با خانواده جانباختگان سیل در کوهدشت دیدار کرد.

وی ضمن عرض تسلیت و طلب صبر برای بازماندگان عنوان کرد: روز گذشته در خطبه های نماز جمعه خرم آباد به این حادثه اشاره کرده و امروز نیز در شورای اداری استان با حضور نماینده رئیس جمهور به مسائل و مشکلات شهرستان کوهدشت از جمله بیکاری جوانان اشاره کردم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه این حادثه موجب تاسف و تاثر همگان شد، ادامه داد: اما باید بدانیم که این اتفاق آزمایش و امتحان الهی بوده و خداوند همه انسانها را به گونه های مختلف امتحان می کند.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه افراد صبور از آزمایش و امتحان الهی سربلند بیرون می آیند، تصریح کرد: خداوند در قرآن می فرماید بشارت بده به بندگانی که صبر و استقامت می ورزند.

وی بر انجام اقدامات پیشگیرانه تاکید کرد و افزود: مسئولان باید برنامه ریزی کرده و اقدامات پیشگیرانه انجام دهند تا این حوادث تکرار نشوند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه باید از این حوادث درس بگیریم، خاطرنشان کرد: ما در یک جامعه به هم پیوسته و ید واحده هستیم و از درد یکدیگر متاثر می شویم.

آیت الله میرعمادی بیان داشت: تا آنجایی که خبر داریم مسئولان در حد توانشان اقدامات لازم در خصوص سیل کوهدشت را انجام داده اند و اکنون صبر پیشه کردن لازم است.

وی در پایان برای جانباختگان این حادثه علو درجات را ازخداوند منان خواستار شد و عنوان کرد: در روایت ها نیز وجود دارد که افرادی که بر اثر این گونه حوادث جان خود را ازدست می دهند مورد مغفرت خداوند متعال قرار می گیرند

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.