دو کارگر از اعماق چاهی در حسن آباد نجات یافتند

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری 125، افسر آماده منطقه 7 گفت: در این حادثه نجاتگران با بکارگیری تجهیزات انفرادی وارد چاه شد و هر دو نفر را پس از فیکس کردن خارج کردند.
امیر احمد شفاهی گفت: کارگر اول که از ناحیه کمر و پا دچار مصدومیت شده بود تحویل امدادگران اورژانس شد و حال عمومی نفر دوم نیز مساعد اعلام شد.
وی ادامه داد: این حادثه به علت بروز نقص بالابر و پاره شدن طناب بروز کرد و کارگر دوم هم که برای نجات کارگر اول وارد عمل شده بود نیز در چاه گرفتار شده و قادر به خارج شدن از آن نبود.
وی گفت: با تماس آتش نشانان حسن آباد در جاده تهران – قم با آتش نشانی تهران، گروه نجات 6 به محل حادثه در شهرک شمس آباد در حسن آباد قم اعزام شد.
شفاهی افزود: منطقه حسن آباد در جاده تهران – قم خارج از محدوده عملیات آتش نشانی تهران است و آتش نشانان گروه نجات 6 به منظور یاری آتش نشانان قم به محل اعزام شدند.
وی گفت: آتش نشانان پس از اطمینان از رفع هر گونه حادثه با ارائه تذکرات ایمنی لازم به مسئولین کارخانه و دیگر کارگران به ماموریت خودپایان دادند.ک/1
6139

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.