دوره های آموزش مدیریت تحقیق و توسعه در گیلان برگزار می شود

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به ایرنا، رئیس اداره آموزش، پژوهش فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان نقش واحدهای تحقیق و توسعه در رشد همه جانبه بنگاه های تولیدی اظهار کرد: تأسیس واحد تحقیق و توسعه R&D و استقرار آن در بنگاه های صنعتی و معدنی و اعتلای هدفمند واحدهای دانش محور، امری ضروری است.
سکینه زنج با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز واحدهای صنعتی در تهران ادامه داد: مشارکت و حضور متقاضیان در آن دوره ها ضمن صرف زمان، مستلزم تقبل هزینه های مضاعف بود که با برنامه ریزی آموزشی در استان، این فرصت به نحو مطلوبی جهت بهره مندی واحدهای تولیدی فراهم شده است.
وی با اشاره به اینکه صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه منوط به گذراندن دوره های آموزشی می باشد، تصریح کرد: متقاضیان می توانند نسبت به معرفی مدیر و کارشناسان حوزه تحقیق و توسعه و تیم مهندسی، به منظور شرکت در دوره آموزشی مدیریت تحقیق و توسعه (مقدماتی) که در چارچوب برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت برنامه ریزی شده است، اقدام کنند.
زنج با اشاره به مزایای سپری کردن دوره های آموزشی مدیریت تحقیق و توسعه در بهره مندی از تسهیلات ارائه شده در صندوق نوآوری و شکوفایی و استفاده از موقعیت و ثبت شرکت های دانش بنیان صنعتی بیان داشت: به منظور برخورداری طیف وسیع تری از واحدهای تولیدی استان، دومین دوره مقدماتی آموزش مدیریت تحقیق و توسعه آذرماه امسال به مدت سه روز و با استفاده از اساتید مجرب برگزار خواهد شد.
وی افزود: متقاضیان می توانند از طریق ایمیل amoozesh.pazhoohesh.s.m.t@gmail.com و یا نمابر 33429279 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
در استان گیلان، دو هزار و 700 واحد تولیدی فعال است.
30 مرکز صنعتی شامل یک شهر صنعتی ، 15 شهرک صنعتی، 14 ناحیه صنعتی و یک مجتمع کارگاهی با مساحت کلی حدود سه هزار و 500 هکتار معادل حدود 25 صدم درصد مساحت کل استان گیلان، توسط بخش صنعت اشغال شده است.ک/1
3019/2007

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.