دهه فجر امسال زمین های شهرک صنعتی آی تی واگذار می شود

ناصرصیدی روز پنجشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: زنجان دارای 11 شهرک و دو ناحیه صنعتی در حال واگذاری است.
وی تعداد واحدهای صنعتی این استان را یک هزارو 356 واحد عنوان و اظهار کرد: 755 واحد از این تعداد پروانه بهره برداری اخذ کرده اند.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: طی دو سال گذشته در قالب 231 قرارداد بیش از 65هزار هکتار زمین به سرمایه گذاران واگذار شده است.
صیدی ادامه داد: طی 12 سال گذشته استان زنجان دارای 9 مصوبه در زمینه ایجاد شهرک و ناحیه صنعتی بوده که از این تعداد دو مصوبه حذف و اجرای دو مصوبه به سال آتی واگذار شده است.
وی یادآورشد: در سفر استانی مهر سال گذشته دولت تدبیر و امید به زنجان تبدیل این استان به قطب آی تی کشور مصوب شد و در این راستا شهرک صنعتی شماره سه به عنوان شهرک آی تی مشخص شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: دهه فجر امسال زمین های این شهرک به واحدهای فعال در این زمینه واگذار می شود.
صیدی اضافه کرد: در دو سال گذشته 90 هکتار اززمین های راکدی که واحدها تحویل گرفته اما نتوانسته اند از آن استفاده کنند فسخ قرارداد شده اند.
وی در خصوص نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک و متوسط ( سوم تا هشتم آبان جاری) استان زنجان افزود: برگزاری این نمایشگاه فرصت مغتنمی برای واحدهای صنعتی استان برای شناساندن توانمندی ها و محصولات تولیدی است.
7318/6085

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.