دلیلی برای برکناری فرکی وجود ندارد/ شعارهای هواداران صحیح نبود

حسین چرخابی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شعارهای شب گذشته هواداران تیم سپاهان علیه حسین فرکی و درخواست این هواداران برای برکناری این سرمربی اظهار داشت: دلایل مختلفی برای شکست تیم سپاهان مطرح است و یکی از این دلایل، مسئله اطمینان بازیکنان سپاهان از فیکس بازی کردن در ترکیب سپاهان به شمار می‌رود و همچنین نداشتن بازیکن مناسب در پست‌های مختلف، از دیگر دلایل اصلی این شکست به شمار می‌رود.

وی افزود: باید بگویم حسین فرکی شب گذشته به درستی گفت که ما در دیدار مقابل استقلال، همه چیز را باختیم زیرا علاوه بر نتیجه که توسط تیم و کادر فنی حاصل شد، تماشاگران سپاهان نیز نتوانستند این نتیجه را تحمل کنند.

سرمربی سابق سپاهان با انتقاد از شعارهای تماشاگران تیم اصفهانی علیه کادر فنی طلایی‌پوشان ادامه داد: متأسفانه گروهی از تماشاگران سپاهان تنها به پیروزی و کسب نتیجه عادت کرده‌اند اما کسی که از فوتبال شناخت داشته باشد، به خوبی می‌داند که پیروزی در همه بازی‌های فوتبال غیر ممکن است.

وی به اتفاقات فصل گذشته پیرامون بایرمونیخ اشاره کرد و بیان داشت: فصل گذشته گواردیولا در دو جام حذفی و اروپا نتیجه نگرفت اما هیچ یک از هواداران این تیم، علیه کادر فنی شعار سر ندادند و همواره به تشویق آنها می‌پرداختند.

چرخابی در پاسخ به سئوالی درباره اتفاقات فصل نهم لیگ برتر گفت: آن زمان که من جایگزین انگین فیرات در سپاهان شدم، بعد از کسب سه پیروزی و تنها با یک تساوی، شعارهایی علیه من سر داده شد و هواداران با شعار “حیاکن، رها کن” خواستار برکناری من شدند.

وی با بیان اینکه اتفاقی نظیر آنچه برای من صورت گرفت، شب گذشته نیز برای حسین فرکی انجام شد، اظهار داشت: به نظر من این رفتار تماشاگران سپاهان در قبال حسین فرکی صحیح نیست زیرا با برکناری او مشکل برطرف نمی‌شود و باید مشکلات مختلف سپاهان همچون قرارداد مشروط حاج‌صفی، مسئله دو بازیکن خارجی و دیگر موارد مورد نظر قرار گیرد.

این کارشناس فوتبال با بیان اینکه هواداران نباید علیه کادر فنی اینگونه شعار سر دهند، اضافه کرد: به نظر من دلیلی برای برکناری فرکی وجود ندارد زیرا سپاهان در حال حاضر همچنان یک مدعی قهرمانی به شمار می‌رود و با یک شکست، چیزی از ارزش‌های این تیم کم نمی‌شود بنابراین نباید به گونه‌ای رفتار کرد که که شعارهایی اینچنین علیه کادر فنی تیم سر داده شود.

به گزارش مهر، جمعی از هواداران سپاهان شب گذشته بعد از شکست این تیم مقابل استقلال تهران، با سر دادن شعارهایی علیه حسین فرکی، سرمربی این تیم اصفهانی، خواستار برکناری وی شدند.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.