دستگیری دو نفر با 31 میلیارد ریال کلاهبرداری در اشنویه

سرهنگ حسن قره چوبقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دو متهم در بازجویی های پلیسی به کلاهبرداری از مردم به مبلغ 31 میلیارد و 300 میلیون ریال با استفاده از اعتماد سازی و صدور چک های بلامحل اعتراف کردند.
وی اضافه کرد: پس از شکایت چهار نفر از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری دو نفر شامل یک زن و یک مرد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی اشنویه قرار گرفت.
سرهنگ قره چوبقی گفت: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهمان از طریق خرید آهن آلات و صدور چک بلامحل اقدام به کلاهبرداری از کسبه آهن فروش در شهرستان های مختلف کرده اند.
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و به منظور جلوگیری از ادامه فعالیت مجرمانه و کلاهبرداری متهمان، تیمی مجرب از کارآگاهان تشکیل و عملیات شناسایی و دستگیری کلاهبرداران آغاز شد.
فرمانده انتظامی اشنویه اضافه کرد: ماموران با انجام تحقیقات و بررسی های تکمیلی با بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی، متهمان به نام های لیلا ـ الف و خسرو ـ م را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی آنها را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.
وی گفت: این دو متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی شهرستان تحویل داده شدند.
شهرستان اشنویه با 75 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.ک3
3020/6185/1905

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.