دبیرکل کمیته ملی المپیک: از استعفای شجاعی بی خبرم

به گزارش ایرنا، امروز خبری در رسانه ها منتشر شد مبنی بر اینکه محمدعلی شجاعی خزانه دار کمیته ملی المپیک از سمت خود استعفا کرده است تا بتواند ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان را حفظ کند.
شجاعی در انتخابات کمیته ملی المپیک که 30 دی 1392 به عنوان خزانه دار این نهاد برگزیده شد. وی که همزمان ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان را نیز بر عهده داشت باید از یکی از این دو سمت کناره گیری می کرد اما نزدیک به دو سال به حضورش در دو شغل ادامه داد.
سرانجام در حالی که 18 آذر به عنوان زمان برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام شده است و شجاعی هم در این انتخابات ثبت نام نکرده است، خبر استعفای وی از خزانه داری کمیته المپیک منتشر شد تا به این ترتیب نفس برگزاری انتخابات زیر سوال برود.
شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک در حاشیه مجمع فدراسیون پزشکی ورزشی در پاسخ به سوالات پی در پی خبرنگاران درباره استعفای شجاعی، از این موضوع ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: تا دیروز که با وی صحبت می کردم حرفی درباره تصمیم به استعفا نزده بود و از شنیدن این خبر شوکه شدم.
وی درباره واریز بودجه فدراسیون های ورزشی گفت: تا این هفته 50 درصد بودجه فدراسیون های المپیکی و 45 درصد بودجه فدراسیون های دارای اولویت دوم به حساب آنها واریز شده است.
دبیرکل کمیته ملی المپیک درباره شرایط بهداد سلیمی پس از مصدومیت خاطرنشان کرد: سلیمی ورزشکار پنج ستاره ما محسوب می شود و هر اقدامی برای اینکه هرچه زودتر سلامتی خود را به دست بیاورد، انجام خواهیم داد.
ورزشی 9250** 2024** 1701

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.