دایی: قولی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نمی دهم

به گزارش ایرنا، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار دو تیم صبا و تراکتورسازی افزود: امروز بازی دشواری برای هر دو تیم بود ولی تیم ما بازی را خوب شروع کرد و زودتر به گل رسید و بعد از اینکه گل تساوی را دریافت کردیم، منطقی بازی کردیم و شانس گل به حریف ندادیم.
وی افزود: در نیمه دوم چهار موقعیت خوب داشتیم که می توانستیم بازی را با اختلاف بیشتری ببریم و خوشحالم که بعد از بازی بدی که هفته گذشته مقابل سایپا تهران داشتیم، بازیکنان صبا امروز بهتر بودند.
وی ابراز داشت: هنوز جا دارد که بهتر شویم و باید خود را در تعطیلات لیگ برتر برای بازی با ذوب آهن اصفهان آماده کنیم.
دایی گفت: کریم اسلامی یکی از موثرترین بازیکنان صبا در مسابقه امروز بود و امروز بازیکن بدی در زمین بازی نداشتیم و 11 بازیکن صبا جانانه کار کردند.
وی بیان داشت: امروز تیم بسیار منسجمی در کارهای دفاعی و تیمی بودیم و چندین بار در عمق دفاعی تراکتورسازی صاحب موقعیت شدیم و این نشان می دهد تیم ما در مسیر پیشرفت است.
وی اظهار داشت: هر بازیکنی که در تمرینات آماده تر باشد را به کار می گیریم و همه بازیکنان باید در خدمت تیم باشند و به صلاح کادر فنی، برخی بازیکنان ممکن است روی نیمکت بنشینند.
سرمربی صبای قم اظهار داشت: قولی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نمی دهم و نمی توان برای فوتبال پیش بینی کرد و به طور قطع حمایت مدیریت باشگاه بسیار می تواند به تیم صبای قم کمک کند. ک/4
تیم فوتبال صبای قم در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه 2 بر یک از سد تراکتورسازی گذشت.
7408 / 1175 /1596**9118**1379

انتهای پیام /*

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.