دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی و خبر دانشگاه آزاد تغییر نام داد

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید عقیلی گفت: از آنجا که این دانشکده به راه‌اندازی و تدوین رشته‌های جدید در حوزه ارتباطات و رسانه اقدام کرده، برنامه‌های توسعه کیفی را متناسب با اقدام دانشکده‌های هم عرض داخل و خارج دنبال می‌کند.

‌وی ادامه داد: در این راستا به پیشنهاد شورای آموزشی دانشکده و تصویب شورای گسترش دانشگاه نام دانشکده به “دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه» تغییر یافت.

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد تاکید کرد: برای پیشبرد اهداف عالی دانشکده، همچون گذشته از همفکری، همدلی و همکاری تمامی اعضای هیات علمی، استادان و دانشجویان عزیز و فرهیخته استقبال می‌شود.

دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه مهر ۹۳ به عنوان نخستین دانشکده تخصصی در حوزه ارتباطات و رسانه با حضور رئیس دانشگاه آزاد افتتاح و آغاز به کار کرد. این دانشکده اکنون در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.